Hosté dorazili tradičně s velice mladým kádrem, kde nejzkušenějšími borci byli gólman Hnízdil a kapitán Neumann.

V 7. minutě ale dvakrát udeřilo překvapivě do jejich brány– nejprve Snovický patičkou přihrál Husárkovi, který se nekompromisní střelou prosadil, vzápětí domácí předvedli ukázkovou kombinační akci po ose Hadrika – Volf – Kedroň, poslední jmenovaný pak neměl problém na zadní tyči trefit poodkrytou branku.

Ve 12. minutě se domácí radovali potřetí, když Kubenka na půlicí čáře vybojoval míč, až nečekaně snadno se dostal na dostřel branky hostí, a tak tvrdou ranou přesně zakončil – 3:0.

V 16. se prosadili i hosté, po rychle rozehraném rohu se rovněž nekompromisní střelou trefil Dvořák. V 18. minutě se mohli hosté radovat podruhé, Gabčo však netrefil prázdnou branku domácích. Co se nepodařilo jemu, dokázal v úvodu druhého poločasu Kubenka, který si do vlastní branky srazil střílený centr hostujícího Volfa.

Ve 26. mohl zajistit dvoubrankové vedení domácím zkušený Říčka, po individuální akci však nastřelil pouze tyč branky hostí. Ve 31. minutě nevyužil obrovskou příležitost mladý Pospíšil, když mu míč jak na podnose předložil Snovický.

Ve 33. málem své zaváhání napravil Kubenka, jeho tvrdou ránu však Hnízdil dokázal vytlačit mimo tyče. A tak začali za delší konec tahat přece jen zkušenější hosté.

Ve 34. se po rozehraném rohu trefil z první Gabčo, o minutu později chybovali domácí v obraně, Jurčovský narazil Neumannovi, který hostům zajistil poprvé v utkání vedení.

Ve 37. minutě se skvělou individuální akcí předvedl mladý Prejsa, který se zbavil jednoho z bránících domácích hráčů, kličkou oklamal i gólmana a zasunul do prázdné – 3:5.

V hektickém závěru se pak ještě dokázal z desetimetrového kopu prosadit Kubenka, za kritiku rozhodčích byl vyloučen domácí Husárek, ve 38. nastřelil Pospíšil břevno Hnízdilovy branky a konečnou podobu dal skóre po individuální akci hostující kapitán Neumann.

MCE Slaný - SK Olympic Mělník 4:6 (3:2)
Kubenka Pe. 2, Husárek, Kedroň – Neumann 2, Dvořák, Gabčo, Prejsa, vlastní.