Trenér Kolína uznal kvality Olympiku

NERATOVICE -Podle předpokladů skončilo 15. kolo druhé futsalové ligy mezi Olympikem Mělník a SKP Kolín. Lídr soutěže nedopustil žádné překvapení a poslední celek tabulky porazil 6:2.

4.2.2008

Z utkání Olympik Mělník - SKP Kolín.Foto: Dana Šubová

Utkání začalo v jasné režii domácích, kteří si převahu korunovali dvěma góly v prvních pěti minutách. „Domácí právem patří ke špičce soutěže, protože předváděli moderní pojetí futsalu. Hráči dokáží pohybem rotovat po hřišti,“ uznal hrající kolínský kouč Michal Škopek. To ale nebylo ze strany domácích do přestávky vše. Do konce prvního poločasu přidali ještě další tři branky. Hosté dokázali jen přesnou trefou Škopka snížit na 5:1.

Druhý poločas ale už tak vjasné režii domácích nebyl. „Soupeř nás možná podcenil. Možná se ukolébal zdostatečného vedení, ale každopádně hra se vyrovnala,“ podotkl Škopek. V dalším průběhu oba týmy spíš myslely na ofenzivu. Byly k vidění šance na obou stranách, ale soupeři přidali už jen po jednom gólu a tak výsledek skončil 6:2 pro domácí. „První poločas jsme hráli špatně, někteří hráči se soupeře úplně zalekli, ale ve druhém poločase už to šlo. Nebýt naší střelecké nemohoucnosti vzakončování tutovek, mohli jsme domácí více potrápit,“ dodal kolínský kouč.

(lk)

4.2.2008 VSTUP DO DISKUSE

Předvolební debata Deníku

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Patronem soutěže se stal Jakub Štáfek Lavi z kultovního seriálu Vyšehrad (na snímku). „Chance je zábavná, odvážná a drzá, stejně jako on,“ řekla mluvčí firmy Markéta Světlíková.

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Bývalý zaměstnanec kraje je podezřelý ze zpronevěry

Střední Čechy – Co vysvětlovat nejen bývalému zaměstnavateli, ale i kriminalistům má nyní dnes již propuštěný zaměstnanec středočeského hejtmanství, na kterého krajský úřad podal trestní oznámení kvůli podezření ze pronevěry peněz. Vnitřní šetření napovídá, že muž, jenž na úřadě pracoval devátým rokem, zneužil ve svůj prospěch dřívějších znalostí mechanismů peněžních operací v rámci účtárny. Způsobenou škodu úřad vyčíslil na 1,9 milionu korun.

OBRAZEM: Maxmilián otevřel novou prodejnu masa

Hostín - Novou prodejnu masa ze zvěřiny otevřeli v pátek odpoledne v Lesním závodu Maxmilián v Hostíně u Byšic na Mělnicku.

Jan Hamáček: Pro kraj je prioritou dopravní infrastruktura

Střední Čechy /ROZHOVOR/ - Lídr středočeské kandidátky ČSSD a předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jan Hamáček poskytl Deníku rozhovor.

Marek Kopecký: Společně s fanoušky můžeme Rusy porazit

Mělník, Mladá Boleslav /ROZHOVOR/ - Česká futsalová reprezentace do 21 let odehraje v úterý a ve středu dvě přípravná mezistátní utkání proti Rusku. Oba duely se hrají od 19.30 hodin. Ten první v nové hale gymnázia na Mělníku a odveta je na programu v Mladé Boleslavi. Před oběma zápasy jsme vyzpovídali trenéra Marka Kopeckého.