Pavlíček zase řádil, měl prsty ve všech gólech

Kladno – Soupeř, který doma prohrál pouze s lídrem, absence sedmi hráčů základního kádru a k tomu dvougólové manko v úvodu utkání.

26.1.2012

Ilustrační snímek.Foto: Deník/Jaroslav Marek

S tím vším se vypořádali futsalisté AFC Kralupy v utkání 14. kola krajského přeboru na hřišti kladenského Celticu. Po další výhře si tak znovu upevnili druhé místo s nejtěsnější ztrátou na vedoucí rezervu kladenského SAT-ANu.

Ve svých řadách totiž Kralupští mají mimo jiné i Jaroslava Pavlíčka. Ten opět prokázal svou výjimečnost a podílem na všech šesti brankách hostí navýšil svůj náskok na čele kanadského bodování celé soutěže. Další výraznou postavou zápasu byl už poněkolikáté v řadě kralupský brankář Pelc, který svým soustředěným výkonem přináší do týmu klid.

Úvodních dvanáct minut ale patřilo dobře hrajícím domácím, kteří se dostali do dvoubrankového vedení. Hosté však ztrátu ještě do poločasu dvěma zásahy Pavlíčka vymazali a už ve druhé minutě druhé půle je dostal poprvé do vedení Tomáš Koláček.

Celtic naposledy a pouze nakrátko srovnal ve 23. minutě. Od té chvíle už se do černého trefovali jen hosté – dvakrát Pavlíček a jednou Trojan.

Ten spolu s další posilou z fotbalových trávníků Steckovičem doplnil hostující sestavu na optimální dvě čtyřky a oba se svými suverénními výkony rovněž podepsali pod perně vybojované vítězství.

Domácím k odvrácení porážky nepomohla dlouhá penalta, ze které za stavu 3:5 vůbec netrefili bránu, ani následná hra bez brankáře.

V dalším kole Kralupští přivítají Rohožník Praha, poslední tým tabulky, který naposledy bodoval ve třetím kole, takže vítězství domácích tentokrát bude povinností.

Celtic Kladno – AFC Kralupy 3:6 (2:2)
Jirkovský 2, Fišer – J. Pavlíček 4, Trojan, T. Koláček. Rozhodčí: Brejník, Pejša. ŽK: Fišer (Celtic).AFC Kralupy: Pelc – Steckovič, A. Moravec, Běhounek, Karas – J. Pavlíček, Trojan, T. Koláček, Tetiva.

Čechie Slaný – Olympik ME B 16:10 (8:1)
Kubík 4, Bůžek 3, Urban 3, Koníček 3, Klempt 2, Chvoj – Prejsa 3, Vála 2, Šuba 2, Netolický, Dzimko, Vokoun. Rozhodčí: Pejša, Cílek. ŽK: Urban, Klempt – Dzimko, Vála. Diváci: 10.

26.1.2012 VSTUP DO DISKUSE

Z parku zmizí fontána

Fotbalisté Poděbrad vyhráli po dlouhé době na svém stadionu, porazili tým Kly 3:0.
30

Tři facky. Okresním týmům druhé kolo hrubě nevyšlo

Květinové záhony se do Mostní zase vrátí

Kralupy – Smutný pohled je v létě na travnaté plochy podél hlavního tahu městem, který na jaře poprvé v historii města lemovaly květinové záhony. „Je naděje, že se do Mostní ulice v příštím roce zase vrátí?“ ptají se řidiči i chodci, mezi které patří i Kateřina Poláchová. Na tulipánovou záplavu vedle silnice vzpomíná s potěšením.

Na Tanci za sluncem nechyběla trumpeta ani pozoun!

Kralupy nad Vltavou - Téměř tisícovku tančících návštěvníků zaznamenali během odpoledne, večera i noci pořadatelé místního sobotního festivalu elektronické hudby v kralupském Lobečku. Na hned pěti pódiích vystoupila mezi sobotním polednem až půlnocí téměř padesátka místních i přespolních pouštěčů, a to hned včetně několika velmi známých DJ.

KRÁTCE: Děti se loučí s prázdninami

Mělnicko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Úštěk - Řemeslné stánky, početný průvod královské družiny, středověká hudba, kejklíři, výstavy a nakonec velkoleppý ohňostroj. Takový byl 20. ročník Úštěckého historického jarmarku.