VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Stolní tenis, krajské soutěže

Střední Čechy - Po týdenní přestávce se znovu rozjely krajské stolnětenisové soutěže družstev. O další body se hrálo nejen ve středočeské divizi, ale i krajských I.a II. třídách.

5.11.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Lubomír Stehlík

STŘEDOČESKÁ DIVIZE
4. kolo: Mn. Hradiště – Kostelec n. Č. l. 10:4 (čtyřhry 1:1)
Stránský 3, Ort 2, Trávníček 2, Blažek 2 – Menz 3, Neratovice – Brandýs n. L. 4:10 (1:1) Mottl 2, Beneš – Zatřepálek 3, Šubrt 3, Berger 2, Mifka 1, So Příbram – Hudlice A 3:10 (0:2) Havelka 2, Jaroš 1 – Dřevěný 3, Homolka ml. 2, Landa 2, Lev 1, Hořovice – Rakovník 9:9 (0:2) Chládek 3, Šmíd 3, Jirouch 2, Koros 1 – Lédl 2, Mikeš 2, Andrt 2, Kettner 1, ARLT Kladno – Ml. Boleslav B 10:8 body nehlášeny, Hudlice B – TTC Kladno B 5:10 (1:1) Hrabár 2, Hubinger 1, Gruber 1 – Mencl 4, Pavlíček 2, Vychodil 2, Ebert 1.
5. kolo: Mn. Hradiště – Brandýs n. L. 2:10 (1:1) Stránský 1 – Zatřepálek 3, Berger 3, Šubrt 2, Mifka 1, Neratovice – Kostelec n. Č. l. 10:3 (2:0) Zd. Dvořák 3, J. Dvořák 2, Mottl 2, Michal 1 – Menz 2, P. Pokorný 1, So Příbram – Rakovník 6:10 (1:1) Kotrbatý 3, Jaroš 2 – Čech 3, Mikeš 3, Andrt 2, Lédl 1, Hořovice – Hudlice A 7:10 (1:1) Chládek 3, Koros 1, Jirouch 1, Šmíd 1 – Dřevěný 3, Landa 3, Homolka 3, ARLT Kladno – TTC Kladno B 10:7 body nehlášeny, Hudlice B – Ml. Boleslav B 10:8 (2:0) Hříbal 4, Gruber 2, Hubinger 1, Hrabár 1 – Nešněra 3, Fuka 3, Zahrádka 2.
1. Hudlice A 5 5 0 0  52:22  15
2. Brandýs n. L. 5 4 1 0  49:18  13
3. ARLT Kladno 5 3 1 1  46:36  10
4. Rakovník 5 3 1 1  47:37  10
5. TTC Kladno B 5 3 0 2  40:37   9
6. Hudlice B 5 3 0 2  38:38   9
7. Ml. Boleslav B 5 2 1 2  45:39   7
8. Hořovice 5 1 2 2  41:42   5
9. Neratovice 5 1 1 3  30:42   4
10. Mn. Hradiště 5 1 1 3  30:43   4
11. So Příbram 5 0 0 5  26:50   0
12. Kostelec n. Č. l. 5 0 0 5  12:50   0

KRAJSKÁ I. TŘÍDA
Skupina A
4. kolo: TTC Kladno C – Velké Popovice 9:9 (1:1)
Lážnovský 3, Dědina 2, Novotný 2, Pachman 1 – Randák 3, Stupavský 2, Škop 2, Semrád 1, Kr. Dvůr C – Veltrusy 15:3 (1:0) Flíček 2, Vlček 2, Řejha 2, Kopřiva 1, 7xWO – Šulc 2, 1xWO, Rožmitál – ST–Šanov 9:9 (2:0) Eisenreich ml. 3, Srch 2, Čížek 2 – Pisár 3, V. Knor 3, L. Knor 2, Kadeřábek 1, Hořovice B – Rakovník B 4:14 (1:1) Kubát 2, Ungr 1 – Kettner 4, Přibík 4, Rezek 3, Kos 2, Lány – Říčany B 7:11 (0:2) Vajcová 1, Hrbek 1, Moravec 1, Jirkovský 1, 3xWO – Štěpánek 4, Pokorný 2, Valenta 2, Erlich 1, Lochovice – Žebrák 14:4 (1:0) Zitta 3, Budělovský 2, Baier 1, Protiva 1, 6xWO – Jančiga 3, Kunc 1.
5. kolo: TTC Kladno C – Veltrusy 11:7 (0:1) Novotný 2, Lážnovský 2, Dědina 1, Pachman 1, 5xWO – Šulc 4, Jícha 2, Kr. Dvůr C – Velké Popovice 12:6 (1:1) Flíček 4, Vlček 4, Řejha 1, Kopřiva 1, 1xWO – Randák 2, Stupavský 2, Semrád 1, Rožmitál – Rakovník B 7:11 (1:1) Čížek 2, Dlouhý 2, Eisenreich ml. 1, Hořejší 1 – Přibík 3, Rezek 3, Kettner 3, Štepka 1, Hořovice B – ST–Šanov 2:16 (0:2) Ungr 2 – Pisár 4, L. Knor 4, V. Knor 3, Kadeřábek 3, Lány – Žebrák 14:4 (2:0) Spiegl 4, M. Moravec 3, P. Moravec 3, L. Moravec 2 – Spousta 3, Jančiga 1, Lochovice – Říčany B 8:10 (0:2) Baier 4, Budělovský 2, Zitta 1, Protiva 1 – Štěpánek 3, Pokorný 2, Valenta 2, Voráč 1.
1. Králův Dvůr C 5 5 0 0  72:18  15
2. Říčany B 5 5 0 0  58:52  15
3. Lochovice 4 3 1 1  53:37  10
4. ST–Šanov 5 3 1 1  51:39  10
5. Rakovník B 5 3 0 2  48:42   9
6. V. Popovice 5 2 2 1  46:44   8
7. Rožmitál 5 2 1 2  47:43   7
8. Lány 5 2 0 3  47:43   6
9. TTC Kladno C 5 1 1 3  34:56   4
10. Žebrák 5 1 0 4  25:65   3
11. Veltrusy 5 0 0 5  30:60   0
12. Hořovice B 5 0 0 5  29:61   0
Skupina B
4. kolo: Sázava B – Libice n. C. 5:13 (0:1)
Trmal 3, Budjač 1, 1xWO – Trajhan 3, Kaipr 2, Pekárek 2, 5xWO, Ml. Boleslav C – Brandýs B 9:9 (1:1) Kouřil 3, Antoš 3, Školník 1, Loudín 1 – Sysel 4, Holub 2, Seidl 1, Nekola 1, Kosmonosy – Loko Nymburk 7:11 (1:1) Veselý 2, Durdis ml. 2, Čech 1, Zajíček 1 – Suchomel 4, Horáček 3, Třešňák 2, Kemr 1, Bělá p. B. – So Kutná Hora 9:9 (1:1) Brožík 3, Postelt 2, Řípa 2, Šlapáček 1 – Herout 3, Maruščák 2, Štus 2, Liberský 1, Benešov – Kolín C 8:10 (1:1) Zrcek 2, Zvolský 2, Dohnal 1, Váňa 1, 1xWO – Mazurkiewicz 3, Fr. Ptáček ml. 3, P. Ptáček 2, Šembera 1, Sadská – Kolín B 7:11 (1:1) Wagner 3, Kyncl 3 – Zaplatílek 4, Ulrich 2, Hrda 2, Lhoták 2.
5. kolo: Sázava B – Brandýs B 6:12 (1:1) Budjač 2, Trmal 2, Linhart 1 – Sysel 4, Holub 4, Nekola 2, Seidl 1, Ml. Boleslav C – Libice n. C. 13:5 (2:0) Čeřovský 3, Kouřil 2, Antoš 2, Loudín 1, 3xWO – Trajhan ml. 3, Kaipr 2, Kosmonosy – So Kutná Hora 8:10 (0:2) Veselý 3, Durdis 2, Zajíček 1, 2xWO – Štus 3, Maruščák 2, Liberský 2, Jirásek 1, Bělá p. B. B – Loko Nymburk 17:1 (2:0) Brožík 3, Postetl 2, Řípa 2, Šlapáček 1, 7xWO – Horáček 1, Benešov – Kolín B 4:14 (0:2) 4xWO – Zaplatík 4, Ulrich 4, Lhoták 2, Hrda 2, Sadská – Kolín C 14:4 (2:0) Švarc 3, Wagner 2, Kincl 1, 6xWO – Šembera 1, Fr. Ptáček 1, P. Ptáček 1, Mazurkiewicz 1.
1. Kolín B 5 5 0 0  61:29  15
2. Ml. Boleslav C 5 4 1 0  63:27  13
3. Sadská 5 4 0 1  60:30  12
4. Bělá p. B. B 5 3 1 1  58:32  10
5. Brandýs n. L. B 5 2 2 1  44:46   8
6. Kutná Hora 5 3 1 1  40:50   7
7. Libice n. C. 5 2 0 3  44:46   6
8. Nymburk 5 2 0 3  38:52   6
9. Kolín C 5 2 0 3  33:57   6
10. Benešov 5 0 1 4  32:58   1
11. Kosmonosy 5 0 0 5  36:54   0
12. Sázava B 5 0 0 5  31:59   0

KRAJSKÁ II. TŘÍDA
Skupina A
4. kolo:
Neratovice B – Roztoky 7:11, Sn Kladno – Dřínov 15:3, Mlékojedy/Kostelec n. L. – Stochov Honice 5:13, Líbeznice B – Lány B 4:14, Rakovník C – Slaný 11:7, ARLT Kladno B – Sport Kladno 8:10. 5. kolo: Neratovice B – Dřínov 14:4, Sn Kladno – Roztoky 7:11, Mlékojedy/Kostelec n. L. – Lány B 5:13, Líbeznice B – Stochov Honice 10:8, Rakovník C – Sport Kladno 11:7, ARLT Kladno B – Slaný 7:11.
1. Lány B 5 5 0 0  65:25  15
2. Roztoky 5 4 1 0  59:31  13
3. Rakovník C 5 4 1 0  52:38  13
4. Slaný 5 4 0 1  49:41  12
5. Stochov Honice 5 3 0 2  51:39   9
6. Sport Kladno 5 2 0 3  43:47   6
7. Sn Kladno 5 2 0 3  41:49   6
8. Mlékojedy/Kostelec 5 1 1 3  40:50   4
9. Líbeznice B 5 1 1 3  35:55   4
10. ARLT Kladno B 5 1 0 4  45:45   3
11. Neratovice B 5 1 0 4  42:48   3
12. Dřínov 5 0 0 5  18:72   0
Skupina B
4. kolo:
Mn. Hradiště C – Bělá p. B. C 9:9, Ml. Boleslav D – Kosmonosy B 11:7, Brandýs C – Nymburk B 11:7, Krchleby – Přezletice 13:5, Sadská B – Lysá n. L. 11:7, Sadská C – Mn. Hradiště B 0:18. 5. kolo: Mn. Hradiště C – Kosmonosy B 12:6, Ml. Boleslav D – Bělá C 3:15, Brandýs C – Přezletice 8:10, Krchleby – Nymburk B 14:4, Sadská B – Mn. Hradiště B 12:6, Sadská C – Lysá 9:9.
1. Mn. Hradiště C 5 4 1 0  58:32  13
2. Sadská B 5 4 1 0  54:36  13
3. Krchleby 5 4 0 1  64:26  12
4. Bělí p. B. C 5 3 2 0  60:30  11
5. Mn. Hradiště B 5 3 0 2  57:33   9
6. Ml. Boleslav D 5 3 0 2  42:48   9
7. Lysá n. L. 5 2 1 2  46:44   7
8. Přezletice 5 1 1 3  38:52   4
9. Kosmonosy B 5 1 0 4  36:54   3
10. Brandýs n. L. C 5 1 0 4  27:63   3
11. Nymburk B 5 0 1 4  31:59   1
12. Sadská C 5 0 1 4  27:63   1
Skupina C
4. kolo:
Olešná – Sedlčany B 10:8, TTC Příbram – Březnice 12:6, Klínec – Unhošť 9:9, Mníšek p. Brdy – Ořech 16:2, Nižbor – Králův Dvůr E 15:3, Hudlice C – Králův Dvůr D 6:12. 5. kolo: Olešná – Březnice 9:9, TTC Příbram – Sedlčany B 8:10, Klínec – Ořech 10:8, Mníšek p. B. – Unhošť 9:9, Nižbor – Králův Dvůr D 5:13, Hudlice C – Králův Dvůr E 7:11.
1. Olešná 5 4 1 0  53:37  13
2. Králův Dvůr D 5 4 0 1  53:37  12
3. Mníšek p. B. 5 3 1 1  51:39  10
4. TTC Příbram 5 3 0 2  53:37   9
5. Březnice 5 2 2 1  52:38   8
6. Nižbor 5 2 1 2  51:39   7
7. Sedlčany B 5 2 1 2  42:48   7
8. Klínec 5 2 1 2  47:43   7
9. Králův Dvůr E 5 2 0 3  40:50   6
10. Unhošť 5 1 2 2  47:43   5
11. Hudlice C 5 0 1 4  29:61   1
12. Ořech 5 0 0 5  22:68   0
Skupina D
4. kolo:
Zruč n. S. – Velké Popovice B 18:0, Vlašim – Klučov 11:7, Týnec n. L. – Olympia Kutná Hora 8:10, Čáslav – So Kutná Hora B 7:11, Benešov B – Říčany C 9:9, Týnec n. S. – Kolín D 11:7. 5. kolo: Zruč n. S. – Klučov 14:4, Vlašim – V. Popovice B 16:2, Týnec n. L. – So Kutná Hora B 11:7, Čáslav – Olympia Kutná Hora 11:7, Benešov B – Kolín D 4:14, Týnec n. S. – Říčany C 13:5.
1. Zruč n. S. 5 5 0 0  76:14  15
2. Týnec n. S. 5 5 0 0  58:32  15
3. Vlašim 5 3 0 2  53:37   9
4. Kolín D 5 3 0 2  50:40   9
5. Říčany C 5 2 2 1  43:47   8
6. Čáslav 5 2 1 2  45:45   7
7. Olympia K. Hora 5 2 1 2  38:52   7
8. Klučov 5 2 0 3  51:39   6
9. So Kutná Hora B 5 1 1 3  35:55   4
10. Benešov B 5 1 1 3  34:56   4
11. Týnec n. L. 5 1 0 4  42:48   3
12. V. Popovice B 5 0 0 5  15:75   0

Autor: Vlastimil Dudáček

5.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Most Josefa Straky v Mělníku, přezdívaný starý most.
4

Mělník čeká další dopravní kolaps

Ilustrační foto. Klaudiánova nemocnice
10

Údajná vražda v boleslavské nemocnici. Ošetřovatelka tu měla zabít pacienta

Stávkovat není fér, vzkazuje kraj řidičům autobusů

Střední Čechy - Rozhodnutí by bylo dobré přehodnotit, reagoval ve čtvrtek odpoledne radní Středočeského kraje pro dopravu František Petrtýl (ANO) na ohlášenou stávku řidičů autobusů s celostátní působností. „Věřím, že odborová organizace od stávky upustí," konstatoval.

Zájem o seniorské bydlení je obrovský, kapacity nestačí

Staří nebo zdravotně postižení lidé, kteří už nejsou schopni se o sebe bez cizí pomoci postarat, mají šanci žít v domovech s pečovatelskou službou. Provozují je ovšem především větší města, která mohou navíc uspokojit jen malou část žadatelů. Například v Mělníku počet žadatelů o čtyřicet takzvaných bytů zvláštního určení převyšuje až pětinásobně jejich nabídku.

AKTUALIZOVÁNO

Věra Špinarová zkolabovala na jevišti v Čáslavi. Její stav je prý vážný

Čáslav – V době koncertu v čáslavském divadle zkolabovala zpěvačka Věra Špinarová. Její manažer Michal Kindl uvedl, že je v bezvědomí a její stav je velmi vážný.

Zima polím dala vláhu, ale přála i chorobám

Mělnicko - Zatímco na některých místech republiky zemědělci zaorávají plodiny, které špatně přezimovaly, pěstitelé na Mělnicku si letošní zimu pochvalují. Jen řepka je slabší.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies