VYBERTE SI REGION

Vítězné domácí loučení

Mělník – Vítězstvím se svými příznivci a domácím hřištěm rozloučili mělničtí házenkáři. Ve svém předposledním letošním vystoupení ve společné regionální lize porazili Lokomotivu Vršovice 26:24 a svého soupeře přikovali na dně tabulky.

26.5.2011

Úvod zápasu domácím vyšel a rychle se dostali do vedení 5:1. Poté se chytil i soupeř a postupem času se dokázal dotáhnout a dokonce i převzít vedení, nicméně nedokázal odskočit na více než jednu branku. Mělničtí muži se snažili a odměnou jim nakonec bylo i poločasové vedení 11:10.

Druhý poločas opět přinesl poměrně vyrovnanou hru, ve které se domácím dařilo držet vedení a čas od času odskočit i na vyšší brankový rozdíl. Soupeř se však nevzdával, a tak se bojovalo až do samého konce. V koncovce projevili muži Wendy pevné nervy a nakonec si ze zápasu odnesli vítězství o dvě branky.

K poslednímu utkání soutěže Mělničtí vyjedou tuto sobotu do Libčic nad Vltavou.

Wendy Mělník – Lokomotiva Vršovice A 26:24 (11:10)
Sestava a branky Wendy:
Dřevíkovský, Du. Srba, T. Jansa 1, Keller 3, Naimann, Da. Srba 3, Papež 1, Běloch 5, P. Jansa 1, Hradecký 4, Postelt 2, Zach 2, Nápravník 3. Rozhodčí: Svítek, Průžek. Napomenutí: 3:3. Vyloučení: 5:3. Diskvalifikace: 1:0. Diváci: 50.