VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Podnikání

4.12.2011

Přicházejí Vánoce s příchutí Evropy

Praha - Sedm restaurací v Praze. Sedm vánočních menu. Buď pětichodových, nebo sedmichodových. To vše od 5. do 30. prosince. To je stručná nabídka posledního festivalu, který letos připravila společnost Alakarte.cz. Ten festival se jmenuje Ochutnejte Vánoce.

13.8.2011

Tým českých kuchařů startuje do Afriky

Praha – Jsou čtyři. Jako mušketýři. I když… vlastně jich je celkem osm. Ale zase čtyři jsou kuchaři. Jenže jedna je žena. To by mušketýrům křížilo plány. Tady je žena třešničkou na dortu. I když o ten dortík a třešně ani tolik nepůjde.

9.8.2011

Velkopopovický Kozel odměnil nejlepšího fachmana

Byšice - Šikovný včelař vyhrál pivo na rok zdarma. O vítězi rozhodli svými hlasy naši čtenáři.

2.8.2011

Festival ryba z Čech míří do finále

Praha /ROZHOVOR/ - Festival Ryba z Čech se přehoupl do druhé poloviny svého krátkého života. Potrvá do 15. srpna.

21.7.2011

Do truhlářské dílny Radka Sobotky se lidé rádi vrací

Mšeno - Otevírám poctivé dřevěné dveře a vcházím do kanceláře, která spíš připomíná dílnu. Můj zrak přitahují letité hoblíky, které jsou rozestavěné všude kolem na poličkách společně s dalšími dřevěnými „udělátky„a nástroji používanými před mnoha desetiletími. Uvnitř je cítit nádherná vůně dřeva.

21.7.2011

Kovařina Luboše Martínka je vidět v lese i ve skalách

Mšeno - Zastavuji před domem, jehož fasádu zdobí zavěšená podkova. Beru za kliku krásných kovaných dveří a vcházím na dvorek, z něhož je patrné, komu vlastně patří. Všude samé květy a mezi nimi stojí sem tam nějaká vykovaná plastika.

21.7.2011

Med od pana Kratochvíla si nemohou lidé vynachválit

Byšice - Vystupuji z auta na měkkou lesní cestičku. Všude kolem na mě dýchá nádherná vůně lesa. Je až neskutečné ticho, slyším jen šumění listí a zpěv všudypřítomného ptactva. Není divu, jsem totiž v lese nedaleko Byšic. Jen kousek přede mnou stojí dva bzučící vozy plné včel.

21.7.2011

Hlasujte o nejšikovnějšího fachmana regionu a vyhrajte!

Mělnicko - Velkopopovický Kozel na základě hlasování ocení nejšikovnějšího fachmana z vašeho regionu.

14.7.2011

Prý: kapr smrdí bahnem, pstruh má hodně kostí

Praha, Střední Čechy - V pátek startuje měsíční festival Ryby z Čech. Pochoutky z ryb nabídne osm restaurací - šest v Praze, jedna v Brně a jedna v Klokočné.

12.6.2011

Kozel? Podpořilo ho přes patnáct tisíc návštěvníků

Velké Popovice /FOTOGALERIE/ - Na tradiční Den Kozla, který se konal v sobotu ve Velkých Popovicích, přišlo podle odhadů pořadatelů přes 15 tisíc lidí. Ti se mohli po roce práce odměnit oroseným speciálním polotmavým nefiltrovaným ležákem Fachman, uvařeným jednou v roce právě na Den Kozla.

7.6.2011

SOUTĚŽ: Vyhrajte s Deníkem pivo

Praha - Velkopopovický Kozel zve své příznivce i v letošním roce na již 19. Den Kozla, který se uskuteční 11. června od 9. hodin v Pivovaru Velké Popovice.

29.5.2011

Vinaři: Letos nebude co sklízet, všechno zničil mráz

Mělnicko - Mělnické vinaře postihla katastrofa, kterou pamatují naposledy na začátku sedmdesátých letech.

27.5.2011

ANKETA: Hlasujte pro speciální název pivního speciálu

Mělnicko - Pomozte Kozlovi vybrat název pro nefiltrovaný polotmavý ležák, uvařený speciálně jako odměna na Den Kozla, který se v areálu pivovaru ve Velkých Popovicích uskuteční v sobotu 11. června. Hlasovat můžete pro tato jména: Mistr, Šikula, Fachman.

23.4.2011

Život ho naučil být v podnikatelském světě bezcitný

Praha /ROZHOVOR/ - Když jsem zaťukal na dveře jeho kanceláře, očekával jsem muže v dokonale padnoucím obleku s kravatou ladící k proužkům na saku. A zatím proti mně sedí muž v džínách a šedé mikině. Na nohou nemá luxusní polobotky, ale obyčejné kroksny - boty, které se staly hitem v každé naší domácnosti.

29.3.2011

Mělnickem letí fáma: čoika zavřela benzinku u Úžic

Úžice -Inspektoři v motorové naftě naměřili nižší bod vzplanutí. Provozovatel už ji vyměnil za novou.

18.3.2011

Jak zabránit předraženým nákupům

Střední Čechy - Úřad Regionální rady regionu soudržnosti Střední Čechy hodnotil v roce 2009 žádosti zdravotních zařízení ve Středočeském kraji o prostředky z fondů EU. Klíčovým parametrem hodnocení žádostí o evropské dotace z ROP Střední Čechy je hospodárnost projektů.

4.3.2011

Aktuální informace o ROP Střední Čechy

Střední Čechy - Hlavní změnou, kterou Regionální operační program jako první v ČR prošel, je realokace finančních zdrojů mezi jednotlivými prioritními osami ROP SČ. Prioritou regionu Střední Čechy je integrovaný rozvoj měst, venkova a regionů, což je předmětem podpory v prioritní ose 3.

1.3.2011

Šéfdesignér Škody: Vyrábět tohle auto? Je to možné!

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Škoda Auto v úterý ráno představila nové logo a koncept nových vozů.

18.2.2011

Vyjednávání ve Škodovce přiostří i po třetím kole

Mladá Boleslav /OD SOUSEDŮ/ - Odbory se s vedením Škoda Auto nedohodly na nové smlouvě ani po třetím kole jednání.

18.2.2011

Schválení změn Regionálního operačního programu

Střední Čechy - Úřad regionální rady Regionu soudržnosti Střední Čechy jako Řídící orgán ROP Střední Čechy zveřejňuje dokument revize Regionálního operačního programu Střední Čechy ve verzi oficiálně schválené Evropskou komisí ze dne 17. ledna 2011.

21.1.2011

Revize ROP Střední Čechy a nové výzvy

Střední Čechy - Revize Regionálního operačního programu Střední Čechy byla oficiálně schválena Evropskou komisí v pondělí 17. ledna 2011. V rámci této revize bude posílena zejména prioritní osa 3 Integrovaný rozvoj území.

14.1.2011

Za méně kvalitní naftu čerpadláři nemohou

Mělnicko -Snížení bodu vzplanutí nafty je podle majitelů čerpacích stanic záležitostí přepravy z rafinerie.

14.1.2011

Předseda VRR a ředitel ROP jednali o dotacích z EU

Střední Čechy - Předseda Výboru Regionální rady (VRR) regionu soudržnosti Střední Čechy David Rath spolu s ředitelem Regionálního operačního programu (ROP) Střední Čechy Tomášem Novotným zavítali 7. ledna 2011 do Bruselu.

13.1.2011

Na černém seznamu benzinek jsou dvě z Mělnicka

Mělnicko - Inspektoři České obchodní inspekce v loňském roce odhalily několik desítek čerpacích stanic, které prodávaly motoristům méně kvalitní naftu. Mezi nimi jsou i dvě pumpy z Mělnicka. Podle vyjádření majitelů se jedná o běžnou provozní chybu z nedbalosti.

7.1.2011

Cíle ROP Střední Čechy v roce 2011

Střední Čechy - Rok 2011 je již pátým rokem, kdy Řídící orgán Regionálního operačního programu Stření Čechy schvaluje žádosti o prostředky z fondů Evropské unie na rozvoj Středočeského kraje.

17.12.2010

Bilance roku 2010 v Regionálním operačním programu

Střední Čechy - Rok 2010 byl pro Regionální operační program Střední Čechy velice významný. V průběhu roku bylo vyplaceno žadatelům téměř 2,2 miliardy korun. Byly vyhlášeny výzvy v celkovém rozsahu téměř 5,3 miliardy korun. Bylo podepsáno téměř 150 nových smluv o poskytnutí dotací z ROP SČ v celkovém objemu necelých 2,5 miliardy korun.

14.12.2010

ROP již čtyři roky pomáhá financovat projekty v kraji

Střední Čechy - Regionální operační program Střední Čechy vstoupil do čtvrtého roku své existence, a to svádí k bilancování.

20.3.2008

Matka - podnikatelka může pracovat i s malým dítětem

O chod jazykové školy se stará za asistence osmiměsíční dcery. Když vyučuje, tak dceru Aničku hlídají ostatní členové rodiny.

23.1.2008

Co říkají na změny v letošním roce živnostníci a podnikatelé?

MĚLNICKO - Změny v účetnictví, daních, výplatách. S tím vším se v současné době musí potýkat všichni lidé a samozřejmě i podnikatelé.

14.1.2008

Maloobchodní prodejci potravin na Mělnicku: Obáváme se, že nás další zdražování zlikviduje!

MĚLNICKO - Se zvyšováním cen hrozí živnostníkům, kteří vlastní obchod s potravinami, že budou nuceni podnikání ukončit.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení