VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Černá kronika

27.9.2017

Porušení zákazu řízení policisté odhalili při řešení potyčky na ulici

Brandýs nad Labem – Zákaz řízení nic neznamená; je to jen kus papíru. Možná podobným způsobem uvažoval 20letý muž, o němž policisté z Brandýsa nad Labem zjistili, že usedl za volant, ačkoli věděl, že nesmí. O pondělním odhalení informovala ve středu policistka Eva Hašlová.

27.9.2017

Do příkopu sjel autobus plný dětí, nikomu se nic nestalo

Kostelní Hlavno – Naštěstí jen nečekané dobrodružství, při němž se nikomu nic nestalo, zažívalo ve středu po ránu půl stovky předškoláků, s nimiž boural autobus na Praze-východ – poblíž pomezí s Mladoboleslavskem a Nymburskem. Na spojnici Kostelního Hlavna s dálnicí D10 sjel do příkopu; povolila pod ním krajnice ve chvíli, kdy se míjel s traktorem.

26.9.2017

Z Vltavy zmizel zakotvený milion. V délce šesti metrů

Střední Čechy – Krádež lodě v bezmála milionové hodnotě řeší už přes měsíc kriminalisté z územního odboru středočeské policie pro Praho-venkov: Východ. Pátrají po zloději, který zakotvené plavidlo s vlastním pohonem odcizil z řeky, informovala policistka Eva Hašlová. S tím, že pět let starý člun Regal 2000 zmizel někdy mezi 9. a 16. srpnem z Vltavy v Klecánkách.

26.9.2017

Nenapravitelný zloděj spáchal máslovou loupež

Mělník – Kvůli prudkému zdražení másla v posledních týdnech se z tohoto výrobku pomalu stává zlatý důl. Myslel si to zřejmě i šestačtyřicetiletý zloděj, který ukradl v jednom z mělnických obchodů máslo za více než tři sta korun. Při dnešní ceně másla musel uloupit asi sedm kostek.

25.9.2017

Šofér nerespektoval nejen zákaz řízení, ale ani příkaz k nástupu do vězení

Brandýs nad Labem – Nejdřív ujet a pak utéct po svých se snažil 32letý řidič, kterého policisté z Brandýsa nad Labem chtěli zastavit k silniční kontrole. Když neuspěl, snažil se ještě vybruslit ze šlamastyky tím, že se vydával za svého bratra. Ani to se mu nepodařilo. Měl ovšem hned několik důvodů, proč se hlídku snažil přesvědčit, že hovoří s někým jiným: za každou cenu se chtěl vyhnout eskortě do vězení. Vyplývá to z informací policistky Evy Hašlové. Ta v pondělí informovala o okolnostech honičky, která se na Praze-východ odehrála v pondělí 18. září.

20.9.2017

KRIMI MIX: Policisté chytili 5 nepřipoutaných

Mělnicko - Přinášíme výběr krimi zpráv z Mělnicka.

16.9.2017

Dobrovolným hasičům shořela v garáži cisterna

Kly – Dobrovolní hasiči přišli o svoji cisternu. Ta jim shořela ve čtvrtek v časných ranních hodinách přímo v garáži. 

14.9.2017

S likvidací požáru auta hasičům pomohla zbrusu nová cisterna

Brandýs nad Labem /FOTOGALERIE/ – Plameny schvacující dodávku vyhlížely hrozivě, ale nakonec se ukázalo, že napáchaly škody odhadované jen na 20 tisíc korun; na stejnou částku byly také vyčísleny uchráněné hodnoty. Takové jsou finanční souvislosti rozvinutého požáru, k němuž byli ve čtvrtek hodinu po půlnoci hasiči přivoláni do Neratovické ulice v Brandýse nad Labem. Bojovat s plameny vyrazila jednotka profesionálních hasičů ze Staré Boleslavi, jimž vyjeli na pomoc také příslušníci dobrovolného sboru z Brandýsa.

14.9.2017

Peníze zapomenuté v bankomatu jejich nálezce utratil

Brandýs nad Labem – Přestupek proti majetku, který se bude řešit ve správním řízení, kde může být uložena až padesátitisícová pokuta. Tak policisté z Brandýsa nad Labem vyhodnotili počínání 61letého muže, kterého podezřívají, že neodolal pokušení a nestal se poctivým nálezcem.

13.9.2017

KRIMI MIX: Mezi poli shořel obytný přívěs

Čakovičky – V úterý v časných ranních hodinách začal hořet přívěs na polní cestě vedle kukuřičného pole. Na místě se sjeli čtyři hasičce jednotky, ale hořící karavan se jim už nepodařilo zachránit.

12.9.2017

Zloději stále využívají důvěřivost seniorů

Mělnicko – Příběhy starých lidí, kteří zaplatili za svou důvěřivost, nejsou vůbec výjimečné. Slýcháme o nich v televizi, čteme o nich v novinách. Zločinů, které jsou páchány na seniorech, tedy lidech takřka bezbranných, ale ani přes osvětu neubývá.

9.9.2017

Na koupališti ve Vyžlovce lovili tonoucí. Pěkně potichu, prosím!

Říčany – Vojenské plavání, které je specifické pro bojové akce. Leckdo nejspíš slyší poprvé, že taková disciplína existuje, v areálu koupaliště Vyžlovka na Praze-východ to ovšem byla realita. Od úterka do pátku pořádali říčanští hasiči za přispění kolegů z Kutné Hory součinnostní výcvik při zásazích v rámci záchranných prací na klidné hladině společně s vojáky. S příslušníky 72. mechanizovaného praporu z Přáslavic na Olomoucku, jehož příslušníci působí i v zahraničních misích.

9.9.2017

Žena si zabouchla dveře bytu, kde syčel plyn. Nezapálený!

Brandýs nad Labem – Maléru, který mohl nakonec být ještě větší, než k jakému původně vyjížděli, se podařilo zabránit hasičům a policistům v Brandýse nad Labem na Praze-východ. Ve čtvrtek odpoledne volala na tísňovou linku 150 žena, která si nedopatřením zabouchla dveře od bytu – a svěřila se s tím, že si není jistá, zda nenechala zapnutý hořák na plynovém sporáku.

6.9.2017

Auto narazilo do náklaďáku

Želízy – K dopravní nehodě osobního a nákladního automobilu došlo v úterý v časných ranních hodinách za obcí Želízy. Srážka, kdy osobní vůz narazil zezadu do náklaďáku se naštěstí obešla bez zranění a nebylo třeba nikoho vyprošťovat.

6.9.2017

KRÁTCE: Nehoda si vyžádala zranění

Mělnicko - Přinášíme vám přehled krimi a dalších zpráv z regionu.

6.9.2017

Krimi mix z Mělnicka

Mělnicko - Přečtěte si krimi zprávy z regionu.

31.8.2017

Strážníci chytili sprejera přímo při činu

Mělník – Mladíci počmárali zdi mělnické radnice na náměstí Míru a fasádu domu v Radniční ulici. Městská policie je odhalila díky kamerovému systému a okamžitě zasáhla.

29.8.2017

Podpálení kontejneru není zábava, ale trestný čin

Mělnicko – Podpálené kontejnery zaměstnali hasiče a policisty v posledních týdnech především v Kralupech. Vzhledem k tomu, že plastový kontejner na odpad stojí více než pět tisíc korun, je jeho zapálení považováno už za trestný čin. Od začátku léta evidují hasiči minimálně šest zapálených popelnic.

25.8.2017

KRIMI MIX: Zloději okrádají seniory

Mělnicko – V poslední době přibývá případů, kdy se zloději na Mělnicku a Mladoboleslavsku pokoušejí okrást seniory.

18.8.2017

Na silnici mezi Veltrusy a Neratovicemi se srazila dvě auta

Mělnicko - Na silnici II/101 mezi Veltrusy ve směru na Neratovice se stala v pátek ve 13.25 hodin dopravní nehoda dvou vozidel. Na mostě nad dálnicí D8 se  srazilo osobní vozidlo s dodávkou.

16.8.2017

KRIMI MIX: Muž na vozíku chrlil urážky

Mělník – Invalidní muž, který se pohybuje na vozíku, přestal brát nezbytné léky. Bez nich byl výrazně nepříjemný a agresivně urážel každého ve svém okolí.

15.8.2017

KRIMI MIX: Rozchod skončil napadením

Brandýs – Dramatické scény následovaly po rozchodu ženy z Brandýsa nad Labem a cizince, kterého zavrhla.

11.8.2017

KRIMI MIX: Noční pijan srazil květináč

Neratovice – Prázdninový flám devětašedesátiletého muže z Neratovic završil nepříjemný náraz v temném lesíku, po kterém se skácel k zemi velký květináč.

11.8.2017

Nálezkyně mobilu může skončit ve vězení

Mělník /ANKETA/ – Zatajení věci je název paragrafu, který v poslední době museli použít kriminalisté ve středních Čechách. Nymburský i mělnický případ jsou varováním, neboť řada lidí stále o riziku při neodevzdání jakéhokoli nálezu neví. A pak je překvapí obvinění právě ze zatajení věci. Nejde přitom jen o cennosti, ale i věci nízké hodnoty.

AKTUALIZOVÁNO
9.8.2017

U Velvar se převrátil náklaďák, nehoda silnici zcela uzavřela

Velvarsko - /FOTOGALERIE/ Na silnici I/16 nedaleko Velvar u obce Uhy se ve středu dopoledne převrátil nakláďák. Havárie silnici uzavřela do té doby, než bylo auto vyproštěno a náklad písku přeložen na jiné auto. Podle policejní mluvčí Michaely Novákové se nehoda stala kolem půl deváté.

7.8.2017

KRIMI MIX: Zlodějku už hledala policie

Mělník – V supermarketu ve Vodárenské ulici byla odhalena zlodějka. Ochranka, která přistihla ženu, odnášející z prodejny zboží, aniž zaplatila, na místo zavolala strážníky. Ti navíc zjistili, že žena je už hledána policií. Proto ji převezli na nejbližší služebnu. Kradené věci byly v hodnotě necelých šesti set korun, žena se tak dopustila přestupku krádeže.

3.8.2017

KRIMI MIX: Zlodějku chytili při činu

Mělník – Mladá zlodějka ukradla v obchodě v mělnické Klášterní ulici zboží v hodnotě více než dvou stovek. Zboží si nastrkala do své kabelky ještě v prostoru obchodu a potom se pokusila projít prostorem mezi pokladnami, aniž by hodlala zboží zaplatit.

3.8.2017

Opilý muž chtěl odřídit vůz podnapilého kolegy

Mělnicko – Mělničtí policisté zadrželi v Tišicích dva řidiče pod vlivem alkoholu, kteří navíc sedli za volant bez řidičského oprávnění. Oba paradoxně řídili stejné vozidlo. Prvního hříšníka policie odvezla na speciální vyšetření, druhý stejně podnapilý se rozhodl, že s autem dojede do cíle. I jeho ale hlídka po pár kilometrech chytila.

2.8.2017

Elektrikář otevíral týmu zlodějů markety

Kralupy – Čtyři členy zlodějského gangu, který řádil v marketech a firmách v Kralupech nad Vltavou, odhalili po šesti měsících mělničtí kriminalisté. Všechny museli lapit ve stejnou chvíli, každý z nich se přitom nacházel na jiném místě.

1.8.2017

Třicet hektarů pole shořelo na prach

Byškovice – V úterý odpoledne propukl požár na poli hned vedle jazzové zahrady Na Staré Štaci u Neratovic. Třicet hektarů pole muselo hasit rovnou osm hasičských cisteren. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT