Policie České republiky, Okresní ředitelství Mělník, žádá spoluobčany o pomoc při pátrání po totožnosti neznámého mrtvého muže, který byl dne 23. 4. 2007 nalezen v hrubém česle malé vodní elektrárny Neratovice- Lobkovice.

Jedná se o muže ve věku kolem 40–45 let, výšky 177 cm, krátce střižených hnědých vlasů. Muž měl na sobě šedé kalhoty se zapínáním na zdrhovadlo a jeden knoflík, dlouhé světlemodré spodky, šedé spodní prádlo (boxerky) s nášivkou KENBIS, nátělník, tričko s krátkým rukávem s nápisem BE YOUR BOSS AMWAY a různobarevný svetr. Na levé noze měl červenohnědou polobotku s vázáním na tkaničku, na podrážce i uvnitř s nápisem LALIKAER.

Jako zvláštní znamení je třeba uvést chybějící dva články u prostředníku a prsteníku levé ruky a zdeformovaný ukazovák bez nehtu s operativní jizvou. V pravém podbřišku jizva délky 8 cm (ne však po apendoktomii ). V případě, že by někdo z občanů mohl policii pomoci s identifikací tohoto doposud neznámého muže, může se obrátit jak osobně na kteroukoli služebnu Policie České republiky, tak i telefonicky na číslo 974 876 479 nebo na linku 158.