Zhlédněte film Služebníci z pohodlí domova
KDY: 4. července, 21:00
KDE: MojeKinoLive.cz
ZA KOLIK: 110 Kč

Píše se rok 1980. Michal a Juraj jsou dva studenti bohoslovecké fakulty v totalitním Československu. Jejich učitelé ze strachu před zrušením kněžského semináře vychovávají bohoslovce do podoby vyhovující komunistické straně. Každý z mladých seminaristů se musí rozhodnout, zda podlehne pokušení a zvolí si snazší cestu kolaborace, nebo si zachová svoji víru a stane se předmětem nátlaku Státní bezpečnosti.

close Páteční Deník s TV magazínem. info Zdroj: Deník zoom_in Páteční Deník s TV magazínem.

Divokej Bill zavítá mezi zvířata
KDY: 
3. července, 21:00
KDE: Zoopark Zelčín
ZA KOLIK: 599 Kč

Na Koncert mezi zvířaty dorazí v rámci svého Marathon tour 2021 oblíbená folk rocková kapela Divokej Bill. Fanoušci kapely se tak budou moci těšit na osvědčené pecky jako Plakala nebo Rozárka i nejnovější hity, z nichž jeden dal také jméno celé tour. „Přejeme vám co nejpohodovější léto a těšíme se na vás,“ vzkazují kluci z kapely svým fanouškům. Vstupenky lze zakoupit na webu zooparku.

Do Mlékojed dorazí cirkus!
KDY: 
2.–6. července
KDE: Beach Park Mlékojedy, Neratovice
ZA KOLIK: 570/200 Kč

V Mlékojedech bude cirkus! A nejen tak ledajaký. Už od pátku se návštěvníci parku mohou těšit na Circus Culture Fest, který přinese nepřeberné množství vystoupení, workshopů, sportovních aktivit i hudební festival. Návštěvníci si tak budou moci přes den zacvičit jógu, dát si společnou rozcvičku, vyzkoušet si žonglování i další artistické aktivity, zasoutěžit si o ceny, zahrát si neobvyklé hry jako Jolleystick nebo Volleyclub, balancovat ve slackline aréně, zhlédnout ohňová i akrobatická představení a protančit noc za zvuků hudby skvělých DJs. Vstupenky lze zakoupit na místě za 570 Kč na celý festival nebo 200 Kč za den. Denní aktivity jsou zdarma.

Matky navštíví kralupské kino
KDY: 
2. července, 19:00
KDE: Kino Vltava, Kralupy nad Vltavou
ZA KOLIK: 130 Kč

V pátek budou diváci moci zhlédnout Matky. Romantická komedie vypravuje příběh čtyř nejlepších kamarádek, které jsou elegantní, sebevědomé, chytré a užívají si. K tomu se ale taky starají o děti, nebo je právě porodily, případně jsou těhotné. Hana Vagnerová, Petra Hřebíčková, Sandra Nováková a Gabriela Marcinová se ve filmu představí jako ženy v různých fázích mateřství s různými životními problémy. Nic ale nevzdávají a jdou do boje se životem velice statečně. Hlavně, že mají jedna druhou.