Hudební festival Sound Open Air roztančí Beach Park Mlékojedy
KDY: 
24. července, 12:00
KDE: Beach Park Mlékojedy
ZA KOLIK: 350–1050 Kč

Hudební festival Sound Open Air nabídne v beach parku osobnosti elektronické hudby a jejich tvorbu. Návštěvníci se mohou těšit na denní open air s koupáním u vody a na stylovou elektronickou hudbu při západu slunce. O hudbu se na plážovém pódiu i vnitřním pódiu pro afterparty postarají Waxwork, Madelaine, Bratři live, Pavel Bidlo, Nondo, Einmusik, Deffo, Pixie, Luke Nova & Elio a nebo Ufi DaMan. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji na www.GoOut.net.

close Páteční Deník s TV magazínem. info Zdroj: Deník zoom_in Páteční Deník s TV magazínem.

Kino bude v sobotu patřit českým filmům
KDY: 
24. července
KDE: Kino Vltava, Kralupy nad Vltavou
ZA KOLIK: 130 Kč

Sobotní program kina Vltava nabídne divákům české snímky. Od 16 hodin bude kino promítat rodinný snímek Gump pes, který naučil lidi žít, který vypráví o světě viděném očima toulavého psa Gumpa. O tom, jak nás vidí zvířata a jak je ten náš svět pro ně důležitý. Ten svět, který jim dává domov, sílu, naději, ale také bolest. Od 19 hodin pak bude na programu česká komedie Matky. Čtyři nejlepší kamarádky jsou sebevědomé, chytré, užívají si, a probírají spolu chlapy, vztahy a sex. K tomu se ale taky starají o děti, nebo je právě porodily, případně jsou těhotné. Nic však nevzdávají, protože mají jedna druhou.

Zámek se stane jevištěm pro oblíbenou komedii
KDY: 
23. července, 19:00
KDE: Zámek Mělník
ZA KOLIK: 340–590 Kč

Letní scéna Divadla na Maninách na nádvoří zámku Mělník přinese komedii Šest v tom. Manželé Rogers a Daisy Braunovi se shodou okolností dostanou do tíživé životní situace. Za každou cenu potřebují peníze, stejně jako jejich rodinný přítel – kameraman Alan Barker. Jak se ale od pomyslného dna odrazit? Přijdou na spásný nápad. Založí si Seznamovací agenturu DAR. Dialogy ostré jako bič a vtip, nenechají diváky ani na chvíli vydechnout. Originální komedie nabitá humorem, přináší nečekaný příběh lásky a překvapivý happy-end.

Zámkem budou znít muzikálové melodie
KDY: 
24. července, 19:00
KDE: Zámek Mělník
ZA KOLIK: 340–590 Kč

Oblíbený zpěvák a herec Marian Vojtko zavítá s koncertem na mělnický zámek. Marian Vojtko působil léta v opeře Národního divadla Moravskoslezského. V současné době ho můžete vidět v různých muzikálových rolích v Divadlech Hybernia, Broadway či Goja Music Hall. V roce 2008 tento všestranný umělec započal také svou sólovou dráhu. Na Letní scéně Zámku Mělník budou diváci mít jedinečnou šanci poslechnou si populární písně, muzikálové i operní hity v podání tohoto umělce.

Ztroskotejte s novým muzikálem Robinson Crusoe
KDY: 
25. července, 19:00
KDE: Zámek Mělník
ZA KOLIK: 690–990 Kč

Román Robinson Crusoe spisovatele Daniela Defoa patří ke skvostům světové literatury a nyní se dočkává i své původní české muzikálové podoby, kterou bude možné vidět pod širým nebem na mělnickém zámku. Ve strhujícím příběhu o nezlomné síle lidského ducha, zoufalém boji o přežití a nekonečné věrné lásce budou diváci moci vidět Daniela Hůlku, Šárku Vaňkovou, Ivanu Jirešovou, Mariana Rodena a další hvězdy muzikálové scény.