Navštivte mělnickou letní scénu
KDY: 
Denně až do neděle 25. července, vždy od 19
KDE: Zámek Mělník
ZA KOLIK: Dle programu na www.divadlonamaninach.cz

Divadlo na Maninách sídlící v pražských Holešovicích plánuje již tradiční letní scénu na nádvoří zámku Mělník. Divácky oblíbený projekt potrvá až do konce příštího týdne. Produkce divadla nabídne pestrou škálu představení v podání hereckých špiček. Zařazeny budou také koncerty a nově i muzikál a opera. Uvidíte například: Daniela Hůlku, Terezu Mátlovou, Mariana Vojtka, Otakara Brouska, Simonu Stašovou a mnoho dalších. A co vás čeká tento víkend? Pátek: Normální debil. Sobota: Antonín Dvořák - Rusalka. Neděle: A do pyžam!

close Páteční Deník s TV magazínem. info Zdroj: Deník zoom_in Páteční Deník s TV magazínem.

Kokořínský triatlon. Zdoláte ho?
KDY: 
Sobota 17. července od 10
KDE: rybník Harasov v Kokořínském dole
ZA KOLIK: Startovné na místě mládež 200, dospělí 300 Kč

Kokořínský triatlon je slavný amatérský závod, který se po patnácti letech změnil z přírodního na terénní. Závodit se bude na krátké trati – 1500 metrů plavání, do 40 kilometrů na kole a zhruba 10 kilometrů běhu. Vyloučeni jsou profesionálové, aktivní triatleti. Depo a cíl bude v příjemném místě, hospůdce Romanov.

Rozjeďte to na plný plyn s výstavou autíček
KDY: 
Denně 9-17
KDE: Regionální muzeum Mělník, Náměstí Míru 54, Mělník
ZA KOLIK: 20/30 Kč

Na plný plyn: Výstava autíček Kdy: Denně 9-17 Kde: Regionální muzeum Mělník, Náměstí Míru 54, Mělník Za kolik: 20/30 Kč Výstava v malém sále mělnického muzea s doprovodnou soutěží. Mělnický sběratel Martin Švec představí své modely různých typů vozidel. Jeho sbírka čítá necelých 3 000 kovových autíček! Vystavena bude nejzajímavější část sbírky: osobní, nákladní, policejní, hasičské i sportovní vozy, taxíky, autobusy, veteráni, včetně několika speciálních kolekcí - auta Jamese Bonda – agenta 007m, prezidentské speciály a další. K vidění budou modely značek Bburago, Abrex, Matchbox, Cararama, Gorgi, Solido, Welly, Maisto a další, které jsou nejčastěji v měřítkách 1:18, 1:24, 1:43, 1:72.

Zúčastněte se Festivalu vděčnosti
KDY: 
18. července, 17:00
KDE: Letní kino Neratovice
ZA KOLIK: Vstupné dobrovolné

Přijďte v neděli na neratovický Festival vděčnosti. Těšit se můžete na vystoupeníé Vladimíra Merty, Jana Zubryckého, Slávky Klecandra a mnoho dalších. Občerstvení i překvapení zajištěno, vstupné je dobrovolné.