Náš Dům dětí a mládeže Kralupy nad Vltavou se letos účastní celorepublikové akce Noc a den v DDM. Pojďte s námi zažít nějakou legraci, přespat v tělocvičně, připravit si večeři, zasportovat si, něco si vyrobit, možná dojde i na nějakou kulturu  Spacáky/karimatky/plyšáky/kámoše s sebou!  Přihlašování na našich web stránkách v Domečku.

Nechte se v tomto mrazivém počasí ovanout teplým cestovatelským vánkem a přijďte si v pondělí 12. února od 18 hodin oslechnout přednášku o pěti italských skvostech - Cinque Terra. O své zážitky se s vámi podělí naše paní ředitelka Kateřina Viktorová.

Přinášíme také nabídku jarního kreativního tábora v jihočeských Mokrosukách, a to od pondělí 19. února do pátku 23. února. Nebojte se, nebudeme jen sedět a kreslit nebo vyrábět, budeme se i hýbat, pojedeme na výlet, zkrátka si užijeme jarní prázdniny! Přihlášení na našich stránkách přes Domeček

Olympiáda 

Dům dětí a mládeže pořádá pro školská zařízení každoročně v únoru okresní kola olympiád z anglického a německého jazyka a zeměpisu. V jazykách žáci mezi sebou poměřují síly v mluveném projevu. Olympiáda ze zeměpisu je pouze písemná, která je rozdělená na tři části: práce s atlasem či mapou, písemný test geografických znalostí a praktická část – třídění a zpracování informací a dat, analýza a syntéza. Děti mohou nejen vyhrát pěkné ceny, ale také postoupit do krajského kola na Kladno.