Na loňský koncert orchestr naváže několika skladbami z filmů o Harry Potterovi nebo filmové série Piráti z Karibiku. Zazní též skladby z akčních filmů o Jamesi Bondovi. Westernový žánr bude stejně jako vloni zastoupen hudbou Ennia Morriconeho, tentokrát z filmu Hodný, zlý a ošklivý.

Z české tvorby pak diváci uslyší část westernové parodie Limonádový Joe nebo suitu z televizního seriálu Zdivočelá země. Muzikál bude zastoupen například ústřední písní z filmu Pomáda. Je zkrátka na co se těšit.

Symfonický orchestr Dalibora Havlíčka je jedním z dynamicky se rozvíjejících orchestrů současnosti, který svou věrnou a působivou interpretací hluboce oslovuje své posluchače. Cílem tohoto mladého hudebního tělesa je pokud možno přesně zachovat původní charakter hraných děl.

Od svého založení v roce 2016 má na svém kontě několik desítek úspěšných koncertů jak filmové a muzikálové hudby, tak i hudby klasické. Vstupenky jsou v prodeji v pokladně Společenského domu v Neratovicích nebo též online na jeho webových stránkách. Vstupné je 350 korun.