Ježíškova pošta začíná v pátek 1. prosince a potrvá do pondělí 11. prosince. U nás si můžete zakoupit známku za 40 korun, kterou následně nalepíte na dopis a ten vhodíte do připravené poštovní schránky pro Ježíška. Nezapomeňte připsat svou adresu a e-mail na rodiče. Všechny dopisy řádně Ježíškovi doručíme.

V kralupském kostele Nanebevzetí Panny Marie a sv. Václava se ve středu 13. prosince uskuteční varhanní koncert. Návštěvníci se mohou těšit na Alfreda Habermanna, Vojtěcha Pelku a Tomáše Závoru. 

O den později ve čtvrtek 14. prosince je na programu Vánoční podvečer. Akce začíná od 16 hodin ve Smetanově ulici. Přijďte se podívat na vánoční přehlídku DDM a ZUŠ Kralupy nad Vltavou plnou hvězdných vystoupení. 

Vánoční běh s René Kujanem se koná o Štědrý den 24. prosince od 8 hodin. Sraz účastníků je před kralupskou radnicí. Startovné je výši 100 korun bude věnováno Sportovnímu klubu vozíčkářů Praha. 

A množství akcí bude pokračovat i v lednu. Zveme všechny na tradiční ples DDM, který se letos uskuteční v KaSS Vltava 13. ledna. K tanci a poslechu zahraje Karyna Band. Nebude chybět bohatá tombola a program. Rezervace a prodej lístků v kanceláři DDM.