Jako každý rok, i letos do zooparku dorazí Mikuláš v kočáru taženým koňmi. Doprovodí ho andělé i čerti a společně nadělí hodným dětem dobroty a vykouzlí úsměvy na tvářích! Dorazte na tradiční mikulášskou nadílku, čerti budou po zooparku v úterý 5. prosince procházet již od 14.hodin, příjezd kočáru s Mikulášem a anděli pak bude v 15. hodin.

Přesně týden před Ježíškem čili v neděli 17. prosince bude odpoledne od 13 hodin v zooparku opět nachystaná stezka s úkoly, která pobaví děti i jejich dospělý doprovod. Téma bude, jak jinak, než vánoční a na zahřátí bude samozřejmě připraven voňavý čaj, výborný svařák a pro děti poctivá horká čokoláda. 

Adopcí přispějete na krmení, vitamíny, očkování, budování, výstavbu, opravy a pohodlí zvířat v zooparku.
Tip na vánoční překvapení: adoptujte zvíře v zelčínském zooparku

Po celé vánoční prázdniny, až do Silvestra, máme v zooparku otevřeno ve standardní otevírací době od 9. do 16. hodiny a pokud Vás čeká bujará silvestrovská oslava, určitě na Nový rok oceníte procházku na čerstvém vzduchu. Přijďte si 1. ledna odpoledne projít naší novoroční stezku s úkoly pro malé i velké a začněte Nový rok pohlazením a nakrmením zvířátek, která Vám vykouzlí úsměv na tváři - nezapomeňte: jak na Nový rok, tak po celý rok.

Zoopark Zelčín

Vánoční poutákVánoční poutákZdroj: Redakce

Svůj příspěvek doplňte o vaše celé jméno a uveďte minimálně okres, odkud jste, děkujeme. Příspěvek zašlete na mail vanoce@denik.cz.