Od prvního adventu najdete v zooparku stromek, jehož úkolem bude po celý prosinec sbírat dětská i dospělácká přání. Můžete na něj při své návštěvě zavěsit dopisy Ježíškovi, drobné ozdoby, vánoční přání nebo zobání pro ptáčky a zpříjemnit si tak zimní procházku mezi zvířátky.

Přesně týden před Ježíškem čili v neděli 17. prosince bude odpoledne od 13 hodin v zooparku opět nachystaná stezka s úkoly, která pobaví děti i jejich dospělý doprovod. Téma bude, jak jinak, než vánoční a na zahřátí bude samozřejmě připraven voňavý čaj, výborný svařák a pro děti poctivá horká čokoláda.

Po celé vánoční prázdniny, až do Silvestra, máme v zooparku otevřeno ve standardní otevírací době od 9. do 16. hodiny a pokud Vás čeká bujará silvestrovská oslava, určitě na Nový rok oceníte procházku na čerstvém vzduchu. Přijďte si 1. ledna odpoledne projít naší novoroční stezku s úkoly pro malé i velké a začněte Nový rok pohlazením a nakrmením zvířátek, která Vám vykouzlí úsměv na tváři - nezapomeňte: jak na Nový rok, tak po celý rok.

Zoopark Zelčín

close Vánoční pouták info Zdroj: Redakce zoom_in Vánoční pouták

Svůj příspěvek doplňte o vaše celé jméno a uveďte minimálně okres, odkud jste, děkujeme. Příspěvky posílejte na mail vanoce@denik.cz.