Vernisáž hudebně doprovodil Neznámý písničkář. Program v Nosalgické myši je po celý květen velmi pestrý. Lidé se mohou těšit nejen na koncerty. 

V sobotu 13. května je v plánu koncert Václav Koubek duo. Akce začíná od 20 hodin. Následující pátek 19. května zavítá do Šemanovic oblíbená parta z Prahy s názvem Mutanti hledají východisko. Květen svým koncertem uzavře v neděli 28. května Dan Bárta a Robert Balzar trio. 

V sobotu 3. června se uskuteční Nostalgický mejdan v Šemanovicích. Od 17 hodin zahraje Josef Lábus a smyčcové kvarteto Trutnoforte. V 18 hodin je na programu vernisáž výtvarníka Mirka Pošvice. Po zbytek večera budou hrát Ptaszek & Bužma, Honza Holeček, Vladimír Merta a Jan Hrubý, Martti Mäkkelä a Pavel Cingl, Pepa Lábus a spol. 

V hned 1. července se mohou návštěvníci těšit Roberta Křesťana & Druhou trávu. Ve čtvrtek 6. července vystoupí od 20 hodin Mucha. V úterý 18. července přijede z Anglie Otta Hennic Organism Nyc. Poslední červencový pátek je pak na programu od 20 hodin Holeček & Marcel Project. 

Zábava pokračuje v sprnu, kdy v sobotu 12. června zahraje Petr Kalandra memory band. O týden později vystoupí od 19 hodin Barka Music a od 20 hodin následuje kapela České srdce. Poslední srpnový čtvrtek je pak na programu od 20 hodin swingový večer. 

Nostalgická myš Šemanovice