BŘIŠNÍ TANEČNICE - V orientálním rytmu se na náměstí bude vlnit mělnická břišní tanečnice Jamila, která tančí především pro radost.

OHNIVÁ SHOW - Bratři Liederhausové ze Želíz převedou to, co není jen tak každá den k vidění. Jejich dvě zhruba sedmiminutová vystoupení s řetězy a tyčí, na jejichž konci je hořící fagule, berou divákům dech. Ještě šílenější jsou jejich „ohnivé jazyky“. To je podívaná, kterou si rozhodně nenechte ujít!

LIBĚCHOVSKÁ KOUZLA - Studenti středního odborného učiliště v Liběchově představí vazbu květin. Dokonce si budete moci tuto zajímavou činnost vyzkoušet. A možná si domů nějaké dílo odnesete. Neváhejte, tahle možnost se neobjevuje každým dnem!

RADNICE A OBCHVAT - Přijde mezi nás zástupce mělnické radnice. Má Pavel Průcha nejpřesnější informace ohledně obchvatu Mělníka? Přijďte se zeptat, kdy už konečně budeme moci volněji dýchat!

LUCIE TALLEROVÁ - Skvělá zpěvačka z Mělníka působí nyní v Praze. Co nám zazpívá? Můžeme se těšit na spoustu písniček, třeba z muzikálového prostředí. Lucii na pódiu vyzpovídáme, zeptáme se třeba na to, jak se jí žije po boku slavných hvězd showbyznysu. Co právě dělá? Ve kterém seriálu hraje? Připravuje duet s Karelm Gottem? Nebo s Lucií Bílou?

Den s Deníkem se koná dnes od 15 do 18 hodin na náměstí Míru v Mělníku