Doslova heroický výkon podala country kapela Monogram. V nedělním dopoledni, v tom neskutečném vedru, hrála doslova jako o život. Z muzikantů, kteří už mají nějaký ten koncert za sebou, se jen lilo. A zpěvačky? Ty se jen usmívaly a zpívaly Jakoby nebylo ve stínu hodně přes 30 stupňů. Stejně tak jako kapele Monogram, patří velký díl za podařenou akci i majiteli místní Márovy Pizzerie panu Havlíčkovi. Ten nám vydatně pomohl při zapojení celé aparatury.

Poděkování patří i těm, kteří se přišli nejen „smažit“ v teple, ale debatovali i s občany – šéf odboru dopravy neratovického městského úřadu Pavel Fogl, zástupce šéfa neratovické městské policie František Hrdlička a také poslanec parlamentu Jan Morava. Ten se sice původně přišel jen podívat na to, co se v parku za bývalou mateřskou školkou Urxova děje, nakonec vydržel přes dvě hodiny.

Poděkování patří i všem na neratovické radnici, kteří nám pomohli vybrat to „nejlepší“ místo právě pro naše setkání s občany. Poděkování patří také prodavačům grilovaných párků, limonády, cukrové vaty a studených nápojů. Zvláštní poděkování pak patří našemu stálému spolupracovníkovi, novináři Pavlu Schebestovi, který v Neratovicích bydlí. Bez jeho vydatné pomoci by naše setkání s občany nebylo zdaleka tak úspěšné, jak nakonec bylo.

Neratovice se staly jednou ze tří zastávek na celostátní pouti našich deníků. Mělnický deník jasně všem ukázal, že ho dění v Neratovicích velice zajímá. Zároveň jsme při osobním setkání s vámi, čtenáři, přišli na řadu zajímavých podnětů pro naši další činnost. Za to i za vaši účast upřímně děkuji.

 

Jeden obrázek za tisíc slov - fotografie z akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.