VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Přístaviště v Lobkovicích dostalo od kraje zelenou

Přístaviště v Lobkovicích dostalo od kraje zelenou

Krajský úřad Středočeského kraje potvrdil územní rozhodnutí pro stavbu přístaviště v neratovické městské části Lobkovice. Výstavbě veřejného přístaviště, jehož součástí má být také kotviště pro malé lodě a výletní parníky, tak už nic nebrání.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 3 PŘÍSPĚVKŮ

A zase...
Martin Růžička (31299) 19.3.2017 reagovat
Informace jen z jednoho zdroje - toho "pro tuhle hrůznost" :( "zdržely ji však protesty některých obyvatel Lobkovic." a to vám řekl kdo ... zjistěte si kolik jich bylo a opak - kolik obyvatel to chce, protože ani neví co to znamená. I ti co byli ze začátku pro malý přívoz a přístaviště nechtějí tuhle megastavbu na břehu Labe. Zkuste zjistit kdo skutečně o tu stavbu stojí ... asi to nebudou jednotliví lidé, ale podnikatelé a spekulanti, kteří tu třeba ani vůbec nebydlí - jen obchod. ... a víc se toho nevejde
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.
Tendenční článek
Martin Čejka (37480) 20.3.2017 reagovat
Paní redaktorko, článek si u vás objednala neratovická radnice? Svědčí o tom aspoň jeho celkové vyznění. Nepíšete nic o podrazu, který vedení města občanům udělalo, když o záměru stavět v Lobkovicích informovalo až po podepsání smlouvy s ŘVC. Nepíšete o petici proti přístavišti, kterou podepsalo přes 300 obyvatel. Nepíšete o tom, že dojde ke zničení louky, kerá patří k tomu nejhezčímu co u Labe v Neratovicích máme. Nezmínila jste řadu dalších skutečností. Bohužel je to naprosto tendeční článek.
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.
Podraz
Jitka Procházková (37495) 20.3.2017 reagovat
Paní redaktorko, přijeďte se na tu louku do Lobkovic, která bude přístavištěm zničena podívat. Občané o tuto stavbu zájem nemají, byla tu petice proti výstavbě. Dneska si většina měst chrání krásná místa, ale to neplatí u nás v Neratovicích. Kdo vám tento článek nadiktoval?
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT