Příbram se nachází v poslední fázi letní přípravy. Po zátěži, kterou tým v týdnu absolvoval jako například i v příbramském rekreačním centru Nováku, bylo stále cílem ukázat fyzické i morální schopnosti nováčků v týmu, jak uvedl klubový web.

Karel Krejčí nasadil do základní sestavy několik nováčků v týmu. Na hřiště tak vyběhli Nečas, Brabec či Novotný. I s nimi na hřišti měli hosté navrch a ve slibných šancích se objevili postupně Krch, Nečas i Vott, avšak ani jedna z nich se neujala a většina z nich skončila mimo.

Poslední účastník baráže o FORTUNA:LIGU nasadil po obrátce i těžký kalibr v podobě nejlepšího střelce druhé nejvyšší soutěže Tomáše Wágnera. I on si ale nechal střelecké kopačky spíš do mistrovských zápasů. Jeho rána na bližší tyč v bráně neskončila stejně jako šance Antwiho a Nečase. V Zápech se projevilo otřepané pravidlo „Nedáš, dostaneš!“. Domácí v závěru otevřeli skóre zásluhou Sowa, čímž si došli pro konečné vítězství 1:0. Příbram mohla srovnat, avšak pokus Biricze skončil na břevně.

Zápy – Příbram 1:0 (0:0)

Branky: 88. Sow.

Příbram: Melichar (46. Smrkovský) - Vokřínek (70. Jelínek), Brabec, Fišl (46. Biricz), Novotný (46. Jandera) - Ngose, Dudl - Vott (46. Antwi), Krch (60. Loic), Štěpánek (46. Wágner) - Nečas.