Petr Hejno jako trenér Brandýsa skončil. Stalo se tak sotva dva týdny poté, co obdržel od komise půlroční zákaz pro vykonávání všech funkcí na lavičce a zároveň pokutu ve výši 15 korun za urážku hráče tmavé pleti. Informaci těsně před zápasem desátého divizního kola doma s Českým Brodem potvrdil na klubovém webu předseda oddílu Jiří Weigl.

„Petrovi Hejnovi za jeho působení v Brandýse moc děkujeme. Podařilo se mu mančaft nastartovat, což vyjadřuje zejména výrazně lepší docházka na tréninky. Mužstvo se zvedlo také herně, byť zejména v posledním období chybělo více štěstí. K ukončení spolupráce bohužel vedl také jeho dlouhý disciplinární trest, který obdržel od FAČR. Petrovi přejeme do dalších angažmá hodně úspěchů," uvedl.

Trenér Brandýsa Petr Hejno
Trenér Hejno se omluvil hráči Újezdu: Vyslovil jsem něco, čeho moc lituji

Hejnovo druhé působení v Brandýse tak trvalo zhruba rok. Šedesátiletý trenér jej končí s bilancí deseti výher, čtyř remíz a šestnácti porážek. Jeho nástupcem se minimálně do konce podzimu stal dosavadní asistent Michal Voljanskij.

Pro šestačtyřicetiletého bývalého útočníka mimo jiné Ovčár či Pšovky Mělník půjde o první zkušenost v roli hlavního trenéra. Jako asistent před časem působil také v Neratovicích. „Michal má naši plnou důvěru a přejeme mu jako trenérovi hodně štěstí na brandýské lavici," doplnil Weigl.

Brandýs i přes absenci domácího prostředí kvůli rekonstrukci hrací plochy hlavního stadionu uhrál v prvních šesti kolech aktuální sezony deset bodů za tři výhry a jednu remízu, v posledních třech zápasech ale vyšel bodově naprázdno. Naposledy padl ve Slaném - fotogalerie z utkání:


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...