V Kladně nedávno Brandýs prohrál těsně 1:2 a hněval se, že rozhodčí uznal soupeři dva góly z ofsajdu. Tentokrát zase hosté čelili dvěma pokutovým kopům, ale ty jim vaz nesrazily.

Už v první půlhodině totiž dobře bránící hosté dvakrát skórovali pěknými střelami na vzdálenější tyč, které obstarali Dosoudil s Gebertem. Brandýs tak vedl o dvě branky, což nemusel, protože po prvním gólu byl faulován domácí V. Mentberger, jenže Podaný kopl nařízený pokutový kop vedle. Byla to v sezoně už třetí zahozená penalta Hřebče na domácí půdě.

Domácí dostali od rozhodčího Hocha tuhle výhodu ještě chvíli po přestávce, opět po zákroku na svého nejlepšího hráče Mentbergera. Ač trenér Novák vyzýval ke kopu brankáře Kabeleho, míč si vzal střelec Lukič a nezaváhal – 1:2.

Hřebeč byla na koni, jenže v sobotu se ve vichru ne a ne prosadit. Neměla ani velké šance, Brandýs až do konce bránil velice urputně a z brejku navíc v 80. minutě výhru pojistil Fabianem. V Hřebči vyhrál tým kouče Voljanského v sezoně jako vůbec první.

„Jsem naštvaný nejen na výsledek, ale také na způsob naší hry, kdy jeden spoléhá na druhého, co udělá. Brandýs sice vsadil vlastně jen na obranu, ale i tak mu to stačilo, aby dal tři góly a má tři body. Bohužel jsme hráli podobně jako ve Slaném s tím rozdílem, že tentokrát soupeř svoje šance proměnil,“ zlobil se trenér Hřebče Miroslav Novák a věří, že proti prvnímu Chomutovu se Hřebeč za týden ukáže v lepším světle.

Hřebeč – Brandýs n. L. 1:3 (0:2)

Branky: 48 Lukič (PK) – 16. Dosoudil, 30. Gebert, 80. Fabian. Rozhodčí: Hoch. ŽK: 4:2. Diváci: 150.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...