„Zápas se mi hodnotí těžko. Při vší úctě k soupeři, jsme měli vyhrát,“ měl neratovický kormidelník jasno po návratu. „Úvodních pětatřicet minut jsme hráli na jednu branku, byli jsme aktivní, měli šance, které jsme trestuhodně nedali. Paradoxně ale šli do vedení domácí po odraženém míči a střele do šibenice,“ přiblížil ze svého pohledu úvodní poločas.

Vorasický sice pohotově srovnal, jenže po změně stran se scénář opakoval. Zatímco úvodní neratovická aktivita i šance vyzněly do prázdna, domácí pozdní reakci obrany na prodloužený aut okamžitě využili.

Spolupráce Šobra se zakončujícím Buchou sice přinesla druhou rychlou odpověď, třetí a tentokrát už rozhodující gól patřil znovu domácím. Nepřesně odvrácený míč vyplul před domácího hráče, který neměl problém propálit Dědka. Neratovičtí tak po dvou remízách s třetiligovými týmy okusili na závěru přípravy i porážku.

„Na střely jsme vyhráli 16:6, přesto naše prohra. Domácí nás potrestali za každou chybičku. I když je to frustrující, posun v naší hře je viditelný. Nyní si musíme naše chyby rozebrat a připravit se na prvního soupeře,“ dodal Jiří Brunclík.

Sestava Neratovic: Dědek - Vorasický (75. Martinec), Chlumecký, Kalabis (75. Pajkrt), Novák - Dohnalík, Šobr, Rejman (36. Tampír, 79. Gombáš), Kokoška - Gombáš (62. Kozák), Duch (46. Bucha).