„Těžké utkání na malé umělce. Samý souboj a standardka. Domácí hráči všichni metr devadesát,“ charakterizoval utkání trenér Neratovic Pavel Janeček.

Po jeho remízovém konci litoval neproměnění alespoň některé z úvodních šancí svého celku. „Do desáté minuty jsme měli tři vyložené, kdy jsme chodili sami na bránu. Zápas to trochu ovlivnilo. Na druhou stranu domácí měli šance taky, Měsíček jednu chytil famózně,“ uvedl Pavel Janeček s tím, že v prvním poločase byl jeho tým viditelně lepší.

Odměna přišla až po změně stran, kdy Vokounovu standardní situací na přední tyč Jankú nechtěně přesměroval mimo dosah vlastního brankáře. Neratovickou radost zkalil po rohovém kopu penaltový zákrok Nergera, který se při něm navíc sám zranil a musel vystřídat. Kapitán Běhounek poslal míč z puntíku nechytatelně a zařídil bodovou dělbu.

„Nejsme zklamaní,“ hodnotil výsledek kouč Neratovic, kterého mrzelo, že tým nevytěžil víc z prvního poločasu. „Mohli jsme tam utéct a vyhrát. Domácí nás ale ve druhém poločase zatlačili. Lítalo nám to do vápna. Penalta zamrzí. Jedna-jedna je v Újezdu dobrý výsledek,“ dodal Pavel Janeček.

PODÍVEJTE SE: Fotogalerie a videa z podzimního utkání Neratovice - Újezd:

Fotogalerie: Divize: Neratovice - Újezd Praha 4


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...