Svůj výsledkově nejjednoznačnější zápas nové sezony odehrály na vlastním stadionu Neratovice. Výhrou 4:0 nad Ostrovem se udržely v těsném závěsu za vedoucím Mostem-Souší. Stejně jako před dvěma týdny proti Rakovníku zavelel k výhře hned v úvodních minutách Stanislav Klobása. Zkušený snajpr se tentokrát trefil dokonce dvakrát, další dva zásahy domácí připsali vždy v samých závěrech obou poločasů. Osmnáctiletý Buriánek pečetil skóre jako střídající.

Brandýs už se nutně potřeboval chytit po třech předešlých nezdarech. Proti v sezoně zatím nulovému soupeři k tomu měl výbornou příležitost, kterou nepohrdl. Tatran odcestoval bez dvou opor Hradeckého a Omovieho, což bylo při jeho okleštěném kádru hodně znát. A nebyl vůbec nebezpečný. Na úvodní ze tří branek se na Spořilově nečekalo déle než minutu.

Neratovice – Ostrov 4:0 (3:0)

Jiří Brunclík, trenér Neratovic: „Jsme rádi, že kluci zápas začali v podobném nasazení, které jsme měli v Českém Brodě, a do půle rozhodli po pěkných akcích. Jen je škoda, že jsme ve druhém poločase na tento výkon nenavázali a nezlomili nadobro odpor soupeře, který se tlačil za snížením výsledku.“

Michal Voljanskij, asistent Neratovic: „Utkání jsme zvládli dobře, i když oba poločasy byly z naší strany velmi rozdílné. V prvním jsme dominovali, byli lepší na balonu, dali krásné góly po pěkných akcích, které se snažíme dělat na tréninku. Další šance jsme neproměnili. Takhle si představujeme hrát doma. Druhý poločas se mi těžko hodnotí. Nevím, kde se stala chyba. Musíme se kouknout na video a společně si to rozebereme. Každopádně tři body doma, udrželi jsme se vepředu. Dali jsme góly a pustili zahrát i mladé kluky, kteří potřebují hrát."

Branky: 6. a 33. Klobása, 44. Janíček, 90. Buriánek. Rozhodčí: Pena. ŽK: 1:2. Diváci: 100.
Neratovice: Dědek – Kalabis, Dosoudil, Klobása, Duch, Kalabiška (72. Havel), Vorasický (60. Chlumecký), Rejman (82. Ciolek), Janíček, Malák (72. Buriánek), Radosta (60. Dohnalík).

Brandýs – Tn Rakovník 3:0 (2:0)

Martin Zamazal, trenér Brandýsa: „Po sérii tří proher byl před námi jediný cíl, a to zisk tří bodů. Vstup do zápasu se nám vydařil nadmíru dobře, už ve třicáté vteřině jsme se ujali vedení. Tento gól nás všechny uklidnil a převzali jsme nad celým zápasem kontrolu."

David Folwarczny, kapitán Brandýsa: „Zvláštní zápas, na obou stranách bylo asi dvanáct hráčů, kteří byli schopní se zapojit do utkání… Naštěstí jsme hned v první minutě dali gól a bylo po zápase. Bohužel na nás i na Tatranu se projevuje covid a místo vyřazovaní z kádru, jsme rádi za kohokoliv."

David Svoboda, vedoucí Tatranu: „Kluci prý neměli důraz v ani jednom vápně, navíc je nás skutečně málo a není jednoduché sehnat kvalitního hráče, i když to zkoušíme. Když vám pak vypadnou Hradecký a Omovie, na hře to je prostě znát.“

Branky: 1. Komárek, 33. Dosoudil, 52. Nykodým. Rozhodčí: Holakovská. ŽK: 1:3. Diváci: 150.
Brandýs: Lisa – Pechanec (46. Kaiser), J. Stross, M. Stross (79. Tanchyk), Dosoudil (55. Braborec), Folwarczny, Prokop, Komárek, Nykodým, Svoboda, Šmejkal.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...