Před rokem Kladno v Neratovicích vedlo, nezvládlo však koncovku. Tehdy ale domácí měli o něco silnější kádr, kladenský byl naopak slabší. Na hřišti to bylo znát. Hosté soupeře moc do šancí nepouštěli a sami měli hodně standardek, které ale v první půli nevyužili. V asi největší možnosti Kafka udělal kličku obránci a pálil těsně mimo. „Myslím, že jsme hru měli od začátku pod kontrolou, domácí nám hrozili jen po centrovaných míčích. Ani my jsme ale velkou šanci neměli, chyběla nám přesnost při finálním řešení nadějných akcí a při standardkách víc důrazu,“ vysledoval trenér Kladna Jan Procházka.

Jeho tým zápas nakonec zvládl i díky faulu domácího Šobra na Dostála, po němž rozhodčí Řeháček tasil v 55. minutě červenou kartu. Šobr udeřil Dostála mimo hru do slabin…

Bratři budou stát v úvodu I. A třídy proti sobě - Marek Abrham vede Velkou Dobrou a  Tomáš Abrham béčko SK Kladno.
Bráchové hned na úvod proti sobě. Vyhodí starší Abrham mladšího z místa?

Pro domácí to byla pochopitelně obrovská komplikace a spoléhali pak už spíše na obranu. Jenže ani to se jim nepovedlo. V 69. minutě se centr z rohového kopu dostal přes celou bránu až ke Kolářskému a ten zavěsil.

Byl to rozhodující gól, ale v závěru přidali hosté ještě pojistku. To Holub při brejku ukázal svou genialitu, krásnou kolmicí katapultoval do sóla Kafku a tomu se zatím doma po návratu hodně daří. Třetí mistrák (i s pohárem) – třetí gól.

„Je to ale kolektivní výhra a podle mne zasloužená, kluci podali dobrý výkon,“ byl rád Jan Procházka.

Neratovice-Byškovice – Kladno 0:2 (0:0). Branky: 69. Kolářský, 87. Kafka. Rozhodčí: Řeháček. ČK: 55. Šobr (N). Diváků: 200.

Neratovice: Malina – Kalabis, Chlumecký (38. Janíček), Kühnel, Nerger (59. Gombáš), Duch (88. Bucha), Kalabiška (46. Buriánek), Vorasický, Šobr, Pavlík (46. Dobiaš), Tokar.

Kladno: Pettík – Borák, Rendla, Javorek, Kolářský – Dostál (68. Rottner), Balšánek, Holub, Procházka (88. Procházka), Ježdík (83. Blažek) – Kafka (88. Růžička).