„Určitě jsme zklamaní, že máme pouze bod, ale je před námi ještě mnoho zápasů a věřím, že to všechno bude ještě zajímavé,“ hodnotil výsledek jediný střelec Neratovic Jan Kalabis.

Jako první se radosti dočkal domácí tábor. Právě obránce Kalabis si v šestnáctce našel centr vrácený po předchozí standardní situaci, a v koncovce zachoval klid střelce. „První poločas se nám povedl. Byli jsme lepší, vstřelili branku a měli mnoho standardních situací,“ vrátil se Kalabis do prvního dějství.

Do stejné brány ovšem padl gól i po změně stran. Před hostujícím Dolechkem se otevřela cesta až do šestnáctky, kde si míč bez větších problémů zasekl na pravačku a trefil přesně.

„Druhý poločas už jsme se lehce zatáhli, ale i tak jsme organizovaně bránili a soupeře do šancí nepustili. Bohužel po chybě ve středu hřiště a následném brejku jsme inkasovali,“ popsal zrod konečné dělby, u které ale nakonec nemuselo zůstat, jak i potvrdil: „Ke konci utkání mohl každý z týmů rozhodnout. My jsme bohužel neproměnili šance Radostou a Halbichem. V poslední minutě nás naopak fantastiky podržel Malina,“ popisoval.

Utkání se hrálo v bouřlivé atmosféře, o kterou se postaral i kotel fanoušků ze severu Čech. „Kulisa byla výborná, chtěli bych poděkovat všem fanouškům, kteří na utkání přišli,“ vzkázal vytáhlý stoper.

| Video: Youtube

Neratovice – Most-Souš 1:1 (1:1)

Branky: 34. Kalabis – 67. Dolechek. Rozhodčí: Havel. ŽK: 2:3. Diváci: 470. Neratovice: Malina – Pavlík, Pávek, Kalabis, Vorasický – Janíček (72. Buriánek), Duch, Chlumecký, Rejman (81. Nerger) – Halbich, Malák (58. Radosta).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...