Předchozí
1 z 5
Další

Patrik Malina

Patrik MalinaPatrik MalinaZdroj: FK N/B30 let, brankář, kariéra: Slavia Praha, Ovčáry, Neratovice, Ostrá, Český Brod.

„Patrika jsme přivedli zpět z mnoha důvodů. Zná prostředí našeho klubu, víme, co od něj můžeme očekávat a společně s Lukášem Dědkem už v našem klubu působili. Věřím, že právě oni dva jsou ti, kteří se zapíší k historickému postupu našeho klubu zpět do ČFL.”

Fotbalová příprava: po šokujícím závěru SK Pavlíkov (v tmavém) – FC Mělník 3:4
PODÍVEJTE SE: Mělnické fotbalistky ladily formu s tradičními soupeřkami

Jan Pavlík

Jan PavlíkJan PavlíkZdroj: FK N/B23 let, krajní obránce, kariéra: Pšovka Mělník, Roudnice, Sparta Praha, Bohemians 1905, Vlašim, Jihlava, Viktoria Žižkov, Hostouň.

„Honzu sleduji dlouhodobě. Již několikrát jsme se o něm společně s trenérem bavili. Díky tomu, že jsem ho dříve trénoval, bylo jednodušší ho oslovit, zda by nám pomohl k postupu do ČFL. Po jediné schůzce jsme se na všem domluvili a přestup do našeho klubu dotáhli. Honza, ať je relativně mladý hráč, má ohromné zkušenosti. Je to moderní typ krajního obránce. Zároveň je velmi důrazný a nerad prohrává.”

Fotbalisté FK Neratovice/Byškovice porazili v přípravném utkání vedoucí tým divize C FK Kolín (v černém) 4:1.
Šťastná, ale cenná výhra. Neratovice otočily přípravný duel proti Benátkám

David Halbich

Fotbalisté FK Neratovice/Byškovice porazili v přípravném utkání vedoucí tým divize C FK Kolín (v černém) 4:1.David Halbich přijímá gratulace k jednom z gólů do sítě Kolína.Zdroj: Deník/Luboš Kurzweil26 let, útočník, kariéra: Nový Bor, Jablonec, Teplice, Varnsdorf, Štěchovice, Chrudim, Lindava, Skalice u Č. Lípy, Česká Lípa.

„David je typ hráče, který nám dlouhodobě chyběl. Typický hrotový útočník s faktorem zabijáka. David má osobní ambici vstřelit v jarní části soutěže patnáct branek. Věřím, že se mu to za pomoci celého týmu povede a bude tahounem naší ofenzivy.”

David Halbich na podzim střílel góly za Českou Lípu. Na jaře by je měl sázet v dresu Neratovic.
Pikantní přestup! Čtvrtý tým pustil elitního kanonýra do kabiny lídra

Michal Pávek

Michal PávekMichal PávekZdroj: FK N/B37 let, stoper, kariéra: Měšice, Sparta Praha, Neratovice, Bohemians Praha, Hradec Králové, Vltavín, Ústí nad Labem, Jirny, Zápy.

„Michala jsme měli v hledáčku delší dobu. Jsme moc rádi, že se nám ho povedlo přesvědčit a bude působit v našem klubu. Jeho zkušenost a týmovost je základ pro náš společný cíl. Když u nás Michal začínal mužský fotbal, byl to poslední rok A-týmu fotbalu pod hlavičkou FK Neratovice. Následně přišel konec mužského fotbalu v Neratovicích. Věřím, že se tedy zapíše i opačným způsobem k možnému postupu zpět do nejvyšší amatérské soutěže v ČR.“

Jiří Novotný (v modrém) během přípravného duelu Kralup proti A-třídním Cholupicím.
FOTO: Novotný už válí za Kralupy. Sáhl po stejném čísle, jaké nosil ve Spartě

Filip Nerger

Filip NergerFilip NergerZdroj: FK N/B17 let, záložník, kariéra: Kostelec, Libiš, Neratovice, Sparta Praha.

„Filip má předpoklady uspět v dospělém fotbale už v jeho aktuálním věku sedmnácti let. Disponuje nejen obrovským talentem, ale také pracovitostí a poctivostí. Všichni do něho vkládáme velké naděje a věříme, že je na přechod mezi muže připraven. Je to typ hráče, který vás svým přístupem nikdy nezklame. Právě proto jsme se všichni shodli, že přišel jeho čas na přesun mezi muže.“

Ve výčtu chybí ještě bratr biatlonového reprezentanta David Krčmář. Třiadvacetiletý obránce vypůjčený na jaro z Vrchlabí se v zimní přípravě zranil a čeká jej operace.

Fotbalisté FK Neratovice/Byškovice porazili v přípravném utkání vedoucí tým divize C FK Kolín (v černém) 4:1.
Neratovice ve větrné loterii vyučily Kolín, gólově se prosadila chystaná posila