„Rozhodl první poločas a červená karta. Možná jsme mohli rozhodnout dřív, ale zase jsme ztroskotali v zakončení. Domácí měli jednu šanci za celý zápas. Kdyby to bylo pět šest – jedna, nikdo by se asi nemohl divit. Co jsme druhý poločas nedali, to je asi i na silvestrovské video,“ hodnotil zápas trenér Neratovic Jiří Brunclík.

Výhra po „živém“ výkonu ho hřála o to víc, že Meteor se jeho týmu povedlo vyloupit po delší době. „Připravovali jsme se na to celý týden. Odlehčili jsme to a je vidět, že parta se dává čím dál víc dohromady a začíná nám to šlapat.“

Na minulou výhru naopak nenavázal Brandýs, který padl jediným gólem v Českém Brodě. V urputném boji se dlouho čekalo na výraznější šance. Jednu z prvních po změně stran proměnil domácí Begič. Hráč, který do Brodu přestoupil z Bohemky až den před zápasem, se dostal k odraženému míči a křížnou střelou překonal brankáře hostí.

„Odehráli jsme velmi kvalitní zápas. Slušela by mu remíza,“ měl jasno trenér hostí Martin Zamazal. „První poločas byl z naší strany disciplinovaný a hráči odvedli stoprocentní výkon. Ve druhém jsme bohužel udělali v obraně jednu chybu, které sice předcházel viditelný faul, po kterém jsme obdrželi jedinou branku utkání. Po inkasovaném gólu jsme převzali iniciativu na hřišti, bohužel jsme ji neproměnili v gól,“ hodnotil Zamazal.

Meteor Praha - Neratovice 0:2 (0:2)

Branky: 44. a 45+2. Klobása. Rozhodčí: Doubrava. ŽK: 4:1. ČK: 33. Trenkwitz (Met.). Diváci: 185. Neratovice: Dědek – Kalabis, Dosoudil, Klobása (89. Havel), Duch, Kalabiška (78. Buriánek), Vorasický, Rejman (78. Helík), Janíček (78. Bucha), Dohnalík (65. Malák), Chlumecký.

Český Brod – Brandýs n. L. 1:0 (0:0)

Branka: 53 Begič. Rozhodčí: Pánek. ŽK: 4:4. Diváci: 120. Brandýs: Lisa – J. Stross, M. Stross, Dosoudil, Folwarczny, Prokop, Tanchyk (61. Zamazal), Nykodým (73. Komárek), Svoboda, Kaiser, Braborec (82. Baloun).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...