Podle trenéra Jiřího Brunclíka výkon týmu ovlivnila absence některých hráčů. „Aktuální větší marodka nám rozbourala některé automatismy. Na druhou stranu byl zápas hlavně pro mladé kluky velkou školou, jak by se měli chovat v osobních soubojích. Celkově nám zápasy s účastníky třetí ligy ukazují, kde musíme výrazně přidat,“ bere porážku pozitivně kouč Neratovic, které před úvodním mistrákem s Dobříší prověří už jen Velké Hamry. Hrát by se mělo v sobotu od 10:15 v Neratovicích.

V nejsilnějším složení se nepředstavila ani Libiš v duelu se Štětím. I bez Beneše, Brožka, Macháčka a Přibyla absentujících ať už kvůli zranění či dovolené ale dokázala třináctý celek podzimu v divizi B porazit na umělé trávě pražského Tempa 4:2.

„Zasloužené vítězství, ale co nedáme je trestuhodné,“ charakterizoval trenér Sokola Luboš Urban utkání, v němž jeho tým ztratil vedení 2:0. V úvodní dvacetiminutovce jej vystřelili Milner s Vetešníkem, jenže další šance se finále nedočkaly a soupeř se zvedl.

„Získával střed hřiště, měl odražené míče a tlačil se do koncovky,“ bylo podle Urbana vyrovnání logickým vyústěním. Po změně stran už ale opět tahali za delší konec kohouti a trefami Milnera a Horvátha rozhodli o výhře. „Ve druhém poločase jsme hráli s větrem v zádech, zlepšili pohyb i mezihru a opět si vytvářeli spoustu šancí,“ dodal Urban.