Jarní střelec Neratovic Jiří Vokoun tentokrát vystřelil vedení ještě o něco rychleji než minule doma se Štětím. Když pak zkraje druhého poločasu zavěsil podruhé, pečetil už na 1:4. Zápas se podle hostujícího trenéra Pavla Janečka od té doby už jen dohrával.

Vše podstatné pro výsledek se událo ještě během první části. Pouze jako chvilkové zdramatizování se ukázalo vyrovnání domácího Jandy, byť skvostné. „Vystřelil z půlky a přehodil našeho brankáře Měsíčka. Krásný gól, jaký se dává tak jednou za pět let,“ ocenil trenér Neratovic trefu soupeře.

Nadšení domácích prakticky vzápětí ochladil kapitán Chlumecký, gól do šatny pak přidal Valenta. „První půle snesla měřítko. Byli jsme silnější na balonu. Neustále útočili,“ chválil Pavel Janeček i svůj tým s tím, že ve druhém poločase po čtvrtém gólu hostí úroveň hry opadla a zápas se proměnil v čekání na závěrečný hvizd. Ten zpečetil další prodloužení nejpovedenějšího úseku sezony. „Jsem rád, že se držíme na vítězné vlně. Doufám, že ji ještě protáhneme a zvítězíme v domácím prostředí s Nespeky,“ dodal trenér Neratovic.

PODÍVEJTE SE: Fotogalerie z podzimního utkání Neratovic a Chebu (2:0):