Na hlavním stadionu v Neratovicích se mezi střelce dvakrát zapsal Michal Dohnalík, jednou Martin Šobr. Hosté ze Štěchovic skórovali pouze dvakrát. Trenér vítězů Jiří Brunclík měl důvody ke spokojenosti, byť ve hře našel i nedostatky.

„Opět výborná prověrka proti silnému soupeři z ČFL a k tomu bonus v podobě vítězství, na kterém se podílelo všech osmnáct kluků. Stále je ale na čem pracovat. Musíme se vyhýbat úplně zbytečným faulům okolo našeho vápna, nepřehrávat akce při výstavbě hry, ještě lépe a organizovaně stlačovat hru a být agresivní v napadání," hodnotil.

Gólově bohatý duel byl k vidění také v Libiši, kde svůj náročný program z minulého týdne završil záložní celek kdysi slavného klubu z pražské Julisky. Domácí kohouti převážnou část utkání nad svým soupeřem vedli a nějaký čas dokonce o dvě branky.

Poprvé od 9. minuty a trefy Terentjeva. O vyrovnání se po necelé půlhodině hry postaral v loňské sezoně ještě libišský Ludvíček. Na přestávku ale přece jen odcházeli spokojenější domácí, kteří zásahy Přibyla a Duška v rychlém sledu odskočili na 3:1. Po změně stran už ale skórovali pouze hosté, jmenovitě Villasece a Varačka.

Pestrý zápasový program čeká týmy také v tomto týdnu. Neratovice ve středu od 18 hodin přivítají na svém hřišti třetiligové Zápy, generálku na úvodní mistrovský duel odehrají v sobotu od 10:15 proti Čáslavi. Libiš změří v sobotu od 10 hodin síly s přeborovým Motorletem B.