Nebýt jednoho nešťastného zákroku, mohl být za hrdinu. Michal Hádek v 75. minutě předvedl skvělý zásah proti samostatnému úniku Haladeie, jenže o šest minut později nabídl stejnému hráči gól na zlatém podnose. Mezi rukavicemi mu totiž školácky propadl centr a pohroma byla na světě.

„Přišla bohužel chyba, ale rozhodně mu ji nebudeme vyčítat. Byli jsme rádi, že místo v bráně zastal. Navíc chytil další tři šance,“ zastal se trenér Sokola Miroslav Kratochvíl po utkání třicetiletého gólmana nastupujícího jinak za béčko v okresním přeboru.

Divize B, 26. kolo: FK Neratovice-Byškovice (žluto-modré dresy) - Olympie Březová (2:0)

Hosté v utkání podle jeho slov potvrzovali umístění na druhém místě skupiny, i když jejich vítězství bylo nakonec spíše šťastné. „Kvalita byla na straně soupeře. Ale věřili jsme, že si to s ním můžeme rozdat a vrátit porážku z podzimu, což se bohužel nepovedlo,“ litoval Kratochvíl.

Východočeši se v 8. minutě dostali po kombinační akci do vedení. Domácí kontrovali hned po návratu z přestávky Menčlem. Konec pro ně ale radostný nebyl. Mrzutostí bylo i nucené střídání Přibyla, kterému se po "krvavém" faulu motala o poločasové přestávce hlava a do druhé části už nenastoupil.

Krajské finále McDonald´s cupu v Neratovicích
Hurá do Teplic! Neratovická škola vyhrála krajské finále McDonald´s cupu

Libiš – Vysoké Mýto 1:2 (0:1)

Branky: 46. Menčl – 8. Kopřiva, 81. Haladei. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:2. Diváci: 95.