Slánští šli brzy do vedení, když míč získali Volgner s Marouškem, který parádně odcentroval a Nádeníček hlavou nedal brankáři Libiše šanci na jakýkoliv zákrok. V 19. min. dlouhý míč vracel Nádeníček před bránu, ale Hansl svůj volej poslal mimo tyče. Učebnicová akce Slaného přišla následně, když Danda vybojoval u své branky, do útoku poslal Vašáka, který podél lajny prošel přes celé hřiště a svůj výlet zakončil přesným centrem na Nádeníčka, který znovu hlavou zvýšil na 2:0.

V 26. min. zaváhal před brankářem Sedlákem slánský stoper Obrtlík, ale stoprocentní šanci soupeře zmařil skvěle Sedlák.

Po změně stran pak přišla ze slánského pohledu téměř hororová desetiminutovka, naopak domácím se vedlo. V rozmezí od 50. do 60. minuty dostali hosty pod obrovský tlak a vytvářeli si jednu šanci za druhou. V 51. min. hosté zaváhali při bránění před brankářem Kolumbičem, ztráta míče a přesná střela posily Radlera (neprosadil se do kádru Hostouně) znamenaly snížení stavu. Brzy poté bylo vyrovnáno po přesné střele Maláka zpoza šestnáctky a hned poté střílel z úhlu Přibyl a míč se otřel o vzdálenější tyč slánské branky. Další šance Libiše následovaly v rychlém sledu, jednu střelu zlikvidoval až na brankové čáře Kolumbič.

Teprve v 65.min. bylo horko také na druhé straně hřiště, když nejprve Jaráb a po něm Zelenka nedokázali zblízka propasírovat míč za záda libišského brankáře. V 80.min. byl faulován metr před vápnem Vašák, ale Jarábovu technickou střelu z tk. brankář vyrazil. Poté Kolumbič vyrazil bombu jednoho z domácích hráčů a v samotném konci zápasu přestáli domácí také sérii rohů.

"Pro nás to byla zase dobrá příprava s divizním soupeřem. Na čtvrtečním tréninku se bude jistě probírat ona strašidelná desetiminutovka zápasu, během níž jsme přišli o dvoubrankové vedení. V sobotu nás čekají na našem domácím hřišti Brozany. To bude zároveň poslední příprava před sezonou, kterou začneme pohárovým zápasem s Hostouní," hodnotil vedoucí týmu Slaného Milan Šúr.

Jeho týmu scházeli Galbavý (lehčí zranění lehčí), Vimr (dovolená), Volek (v práci) a s Holly (zranění vážnější). Kolmistr už s týmem není. 
 

Sokol Libiš – SK Slaný 2:2 (0:2). Branky: 51. Radler, 57. Malák - 12. a 22. Nádeníček.

Slaný: Sedlák (46. Kolumbič) – Volgner, Obrtlík (46. Jaráb), Hansl, Vašák – Mareš M. (46. Šmidrkal), Koula (56. Řehák) – Maroušek, Trnka, Danda L. (46. Zelenka O.) – Nádeníček.