V případě vyloučení Jana Strossa už ve 13. minutě dala komise rozhodčích za pravdu sudímu Zitovi. Šlo podle ní o zmaření zjevné brankovém možnosti. Brandýští, jejichž trenér Michal Voljanskij hned po utkání označil červenou kartu za nesmyslnou, argumentoval tak, že hostující hráč neměl míč pod kontrolou (byl v souboji) a na úrovni vyloučeného obránce byl ještě další domácí hráč, který mohl zasáhnout.

Hned o pět minut později se domácí zlobili znovu. To když v hostující šestnáctce zůstal bez reakce rozhodčího zákrok na Tobiase Fabiana. V situaci, která podle domácích rovněž výrazně ovlivnila průběh zápasu ve prospěch hostů z Kladenska, komise konstatovala, že šlo ze strany rozhodčího o chybu.

Domácí už ani o stupeň snížené hodnocení sudího body nevrátí. Zápase prohráli 1:2 a v závěru navíc přišli ještě o vyloučeného Hrčku. Oba hráči dostali trest na jedno utkání, budou tak chybět v sobotním sledovaném regionálním derby v Neratovicích. „Přišli jsme o dva obránce, zase bohužel budeme muset improvizovat,“ posteskl si trenér Voljanskij před návratem na stadion, kde působil u mládeže a později i u áčka.


Načítám tabulku ...