První porážku přípravy utrpěli divizní fotbalisté Neratovic. Po třech výhrách byla nad jejich síly pražská Admira, třetiligovému celku podlehli nečekaně vysoko 1:7. Na umělé trávě v Satalicích ztráceli už během prvního poločasu, který prohráli 1:3. Jediným přemožitelem ex-libišského brankáře Jungra zůstal Josef Kozák, jenž po samostatné akci snižoval na 2:1.

„Zápasem někteří hráči procitli do reality. Hráli jsme proti srovnatelnému týmu jako Bohemka B, nebo Kolín, tyto soupeře jsme dokázali porazit agresivním pojetím. Tentokrát jsme ale soupeři zápas strašně usnadnili. Šli jsme si jen zahrát,“ nebyl trenér Jiří Brunclík spokojený hlavně s přístupem k utkání. „Nejvíce nás to mrzí kvůli našim fanouškům, kteří na zápas dorazili ve slušném počtu,“ dodal. Další zápas čeká tým na stejném místě už ve středu s Újezdem.

Zápas dvou rozdílných poločasů odehráli podle trenéra Luboše Urbana fotbalisté Libiše v přípravě s Třeboradicemi. Divizní celek na Střížkově po bezbrankové první půli potvrdil po změně stran roli papírového favorita a účastníka pražského přeboru přehrál 3:1.

„V prvním poločase se soupeř lépe přizpůsobil povrchu, lépe kombinoval, byl nebezpečný, ale Kratochvíl v brance nás podržel. My jsme zlobili po rychlých brejcích, ale se špatným finálním řešením,“ komentoval Urban první část zápasu s tím, že budíčkem se pro jeho tým ukázal vedoucí gól Pražanů v 57. minutě. „Od té doby jsme zlepšili pohyb, mezihru a důraz v osobních soubojích, vytvářeli jsme si tlak a šance,“ vrátil se kormidelník Sokola po stopách obratu, pod který se střelecky podepsali Milner, Přibyl a Stibora.