O tom, že žlutomodří odjedou ze Štětí i tentokrát s nepořízenou, rozhodla závěrečná čtvrthodina první části. Z neratovického pohledu hrůzostrašná. Domácí se nejdříve po nenápadné situaci dostali do vedení poté, co Janíček ve snaze o obranný zákrok zasáhl do přízemního centru ze strany a překonal vlastního brankáře.

Po pěti minutách se strážce neratovické svatyně Malina marně natahoval po výstavní ráně Vokouna, která nakonec skončila na břevně. O malou chvíli později už pro gólmana zápas končil, když při výběhu mimo šestnáctku sestřelil zakončujícího Beláka.

Že se hostům na přestávku odcházelo ještě hůř, pak těsně před ní nezařídil nikdo jiný než futsalový reprezentant z Mělníka, který si za obranou našel dlouhý míč. Náhradní brankář Poživil neměl proti jeho preciznímu zakončení z bezprostřední blízkosti nárok.

Ve druhém poločase domácí vedení ještě zdvojnásobili. Alberovský byl na hřišti sotva minutu, když svůj sólo únik zakončil jesličkami Poživilovi. Blíž další změně skóre zůstávali namlsaní domácí i poté. Také Vokoun si v závěru tváří v tvář gólmanovi mohl vybrat způsob zakončení a zvolil lahůdkový lob. Pečetil tak zaslouženou výhru svého celku.

Hostům to směrem do útoku nešlo. K zakončení se během celého utkání dostávali pouze z větší vzdálenosti a ještě nemířili přesně.

| Video: Youtube

Štětí – Neratovice 4:0 (2:0)

Branky: 45. a 89. Vokoun, 24. vlastní Janíček, 70. Alberovský. Rozhodčí: Havel. ČK: 32. Malina (N.). ŽK: 55. Vokoun - 29. Janíček, 72. Šobr. Diváci: 130.

Neratovice: Malina - Vorasický, Kalabis, Chlumecký, Janíček – Nerger (73. Bucha, Duch, Kühnel, Buriánek (34. Poživil), Pavlík (61. Tokar) – Šobr.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...