Hosté ani ne po minutě přišli s velkým varováním. Měsíček ale svůj tým tváří v tvář hostujícímu nájezdníkovi podržel. Domácí tím přestáli hned v úvodu jedinou gólem zavánějící příležitost soupeře v celém utkání.

Brzy začali hrát s míčem hlavně oni a vršit vlastní střelecké pokusy. Ty nejnebezpečnější dlouho létaly okolo tyčí zvenku. Převaha ale byla stále patrnější. Druhý poločas už byl víceméně pouze o tom, jestli a kdy se týmu trenéra Janečka povede skórovat.

Divize B, 8. kolo: FK Brandýs n. L. - SK Újezd Praha 4 (1:4), 23. 9. 2023, hráno v Tišicích
Rasistická urážka v divizi. Trenér Brandýsa viděl červenou za "černou opici"

K dispozici měl celkem třináct rohových kopů, na branku soupeře vyslal více než deset střel, podobný počet mířil mimo. Ujaly se až dvě z posledních. V obou měl prsty Šimkovský, který z přímých kopů našel spolehlivě některého ze spoluhráčů.

Chlumeckého hlavičce na bránu pak pomohl na místo určení Šlegl, který si ve zkoprnělé obraně došel během zatím krátkého působení v Neratovicích už pro druhý vítězný gól. Klid do závěrečné desetiminutovky hlavičkoval z desítky po špatném výběhu brankáře střídající stoper Kalabis.

Fotbal. Ilustrační foto.
Výsledkový servis: Jak si o víkendu vedl váš oblíbený fotbalový tým?

Neratovičtí tak i napočtvrté udrželi stoprocentní domácí bilanci, v tabulce zůstali sedmí. V příštím kole se představí na hřišti nováčka z Nespek, ten je bez výhry poslední.

Pozápasové ohlasy z domácí kabiny:

Zdroj: Youtube

Neratovice – Cheb 2:0 (0:0)

Branky: 77. Šlegl, 80. Kalabis. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1:2. Diváci: 220. Střely na branku: 11:1, mimo: 9:0. Ofsajdy: 1:3. Rohy: 13:1. Fauly: 10:14.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …