„Utkání bylo hratelné, alespoň bodík by byl super. Jsem spokojený s tím, že kluci nic nevypustili. Zápas byl z naší strany odmakaný, ale chyběly góly,“ shrnul porážku trenér Pšovky Jan Studený.

Hosté před poděbradským výjezdem nedostali čtyři zápasy v řadě gól. Úctyhodnou sérii zmařil brankáři Čížkovi smolně jeden ze spoluhráčů. Mrvík po střele Bernarda nasměroval míč za bezmocného gólmana.

„Přestože domácí neměli v první půli vyloženou šanci, tak vedli," glosoval smolný moment kouč Studený. „Domácí na nás nastoupili ostřeji, byli herně lepší. My jsme hráli na brejky, škoda, že se nic neujalo. Měli jsme do půle dvě tři příležitosti, abychom dali gól," litoval.   

Fotbalisté Neratovic (ve žlutém) doma porazili pražský Meteor stejným výsledkem jako na podzim - 2:0.
Zahozená penalta nemusela mrzet, nejlepší střelec končil v Neratovicích neslavně

Také druhý úder tak přišel do brány hostů. Ještě než musel kvůli zranění vystřídat, jej stihl Jiráň. Přestože Poděbrady měly problémy se složením sestavy a na lavičce jen dva starší hráče, i bez své hvězdy Magery už zápas dovedly do vítězného konce. „Druhou půli už hráli na brejky spíše domácí, my se tlačili dopředu, z toho pramenil i gól na dva-nula," rozebíral utkání Jan Studený. 

„Byl to z naší strany takticky nejvyzrálejší výkon,“ chválil mužstvo trenér vítězů Libor Pala. „Dobře jsme bránili, soupeře jsme do ničeho nepustili. Byli jsme organizovaní, drželi jsme míč a soupeř nás ani nemohl napadat. Vycházeli jsme z dobré obrany a nakopávali jsme míče za obranu. Z toho jsme těžili. Podali jsme excelentní taktický výkon,“ zopakoval domácí kormidelník.

Na pšovecký tým se po jeho třetí sezonní porážce bodově znovu dotáhla Sokoleč, která podle očekávání přejela Jesenici. Na dostřel už jsou i Průhonice, které si po bezbrankovém poločase otevřely i podruhé v ročníku střelnici na účet mělnického FC. Na Podolí nakonec zapěl kanár. 

Fotbalisté Sokola Libiš (v modrém) vyhráli druhý domácí zápas v řadě. Vítězný gól vstřelil už ve třetí minutě Jakub Moravec.
Libiš jako vyměněná. Paráda Moravce posadila do sedla, vzadu zamčeno

Načítám výsledky …

Načítám tabulku …