„Vyloženě přátelský zápas na proběhnutí, ale určitě lepší než trénink,“ charakterizoval utkání v Brňanech na Litoměřicku trenér Nelahozevsi Daniel Kaplan.

Mezi střelce se kromě Kochmana s Kulhánkem zapsali také Kratochvíl s Hrnčířem. Poslední dva jsou spolu spolu s Pekárkem hlavním letním oživením sestavy dynamovců. Zatímco oba zkušenější borci hlásí návrat a měli by pomoci na hřišti i v kabině, Hrnčíře kouč Kaplan zná z dávného působení u mládeže na Odolce. Mezitím ovšem okusil nejen ligu dorostu za Meteor Praha, ale v posledních dvou sezonách už i dospělý fotbal za Libiš a FC Mělník. Na kontě má i několik startů v divizi.

Fotbalisté FC Mělník (v černém) porazili v duelu prvního s druhým béčko Dobrovice 3:0 a vládnou skupině s desetibodovým náskokem.
Mělník vedení neudržel. Doksy v závěru otáčely

„Jsme rádi, že jsme udrželi hráče, které jsme chtěli. Chceme hrát s tím, co máme, aby si ze zhruba šestnáctičlenného kádru zahrál každý. Dál se zatím nedíváme,“ nestaví trenér Dynama před tým žádnou konkrétní metu.

Za úkol číslo jedna předem považuje spíše dohrání soutěže bez výraznějších komplikací. „Po jarním zrušení je to výzva pro všechny, kteří se fotbalu věnují. Muže to být náročnější, než zkoordinovat hráče v jednom mužstvu,“ upozorňuje.

Zárybští vedli ve Vinoři o půli 3:1, po přestávce přidali ještě jednu trefu. K dvougólovému Josefu Šťovíčkovi se přidali i jeho mladší sourozenec Václav a také zkušený Daniel Krulich. Ten už se znovu může soustředit pouze na výkony na hřišti. Roli trenéra do dvojice k Františku Šindelářovi, jmenovanému v zimě, nově převzal Lukáš Carmine.

I. A třída: Pěčice - Pšovka Mělník
Pšovka vedla o dva góly, vítězně nakonec na A-třídu ladil soupeř