Dynamo ve vyšší soutěži dál s čistým štítem, Záryby přejely Semice

Střední Čechy – Dva zápasy – šest bodů a žádný inkasovaný gól. Fotbalisté Dynama Nelahozeves zažívají skvostný návrat do I. A třídy, když na domácí vítěznou premiéru navázali také v Cerhovicích. Ve skupině B se opět dařilo pouze Zárybům, zatímco Pšovka odešla venku i podruhé s prázdnou.

20.8.2018

Ilustrační fotoFoto: Foto: Deník

Dynamovci při svém prvním venkovním výjezdu vystačili s jedinou brankou. Chvíli před pauzou ji vstřelil z penalty kanonýr Krejza. Potrestal tak hraní rukou v podání jednoho z domácích hráčů. „Poločasový výsledek mohl odpovídat tomu, že jsme v první půli byli na tvrdém vyschlém terénu o něco lepší,“ mínil hostující trenér Daniel Kaplan.

Druhý poločas byl ovšem zcela jiného rázu a hosté mohou mluvit ne o malém, ale velkém štěstí, že těsný náskok uhájili. Domácí se totiž do soupeře pořádně obuli. „Zavadil chytil tak čtyři branky. Další domácí dali do tyčky. V koncovce byli až nemohoucí,“ přiznal Kaplan, že tříbodový výsledek byl malým zázrakem. Pochopitelně je za něj ale rád. „Náš vstup do soutěže je překvapením i pro mě,“ uvedl s tím, že doufá, že nákladnost fotbalových hvězd vydrží co nejdéle.

Stoprocentní zůstávají po dvou kolech také Záryby. Svěřenci trenéra Zdeňka Svobody na úvodní vysokou výhru nad Pšovkou navázali také v Semicích, přestože se zápas zpočátku rozhodně nevyvíjel podle jejich představ.

Hosté přečkali úvodní šance, jenže sami pak zahodili penaltu Krulichem. Hostím zatrnulo po chvíli znovu, když soupeř ze stejné výhody otevřel účet. Po změně stran ale přišla smršť čtyř zárybských gólů, dva vstřelil střídající Soukup. „Druhý poločas jsme Semice absolutně k ničemu nepustili a byli jsme lepším týmem, což se projevilo na výsledku,“ poznamenal k utkání Daniel Krulich.

„Byl to zápas dvou rozdílných poločasů,“ hlesl vedoucí semického mužstva Miroslav Čepelka. „Po první půli to mohlo být tři nula. Trefili jsme břevno a zahodili jsme další šance,“ vyprávěl Čepelka. „Je to pro nás kruté, ale druhá půle byla opravdu strašně špatná,“ dodal semický vedoucí.

SKÓRE NAČAL VLASTENEC

Pšovku v Divišově po bezbrankovém poločase nahlodal vlastní gól Grabmüllera po ztrátě balonu na útočné polovině. Do hry o body se Mělničtí vrátili i poté, co jim neobsazený Hanuš zasadil druhý úder. Střídající Dvorný totiž dostal od zadních řad domácích dárek v podobě špatné rozehrávky. Veškeré naděje hostů dorazil až třetí gól inkasovaný v závěru.

„Start do soutěže hrozný, ale je to začátek a hlavně zápasy venku. Body musíme udělat už teď doma,“ nedělá ze dvou porážek v řadě tragédii smolař zápasu Daniel Grabmüller.

Skupina A
Cerhovice – Nelahozeves 0:1
Branka: 43. Krejza z pen. Rozhodčí: Polák. ŽK: 3:2. Diváci: 30.

Skupina B
Semice – Záryby 1:4 (1:0)
Branky: 40. Cáska z pen. – 58. Voštiar, 68. Vytlačil, 77. a 90. Soukup. Rozhodčí: Zuska. ŽK: 2:2. Diváci: 150.

Divišov – Pšovka 3:1 (0:0)
Branky: 57: vlastní, 75. Hanuš, 89. Vondrák – 81. Dvorný. Rozhodčí: Zoufalý. ŽK: 1:1. Diváci: 127.

20.8.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 15 000 Kč Číšníci a servírky Číšník/servírka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: požadujeme praxi a znalost alespoň jednoho světového jazyka , Místo výkonu práce: Hotel Olympionik Mělník, Kontakt: osobní schůzka Bezručova 3819 - hotel Olympionik, telefonicky 8:00-14:00,. Pracoviště: Sportovní centrum rudolfa kraje s.r.o., Bezručova, č.p. 3819, 276 01 Mělník 1. Informace: Rudolf Kraj, +420 608 967 237. Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Strojírenský technik 20 000 Kč Obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (kromě obsluhy kotlů lodí a lokomotiv) Topič operátor - obsluha kotlů a varných jam. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Danzer bohemia-dýhárna s.r.o., 277 03 Horní Počaply. Informace: Markéta Tesařová, +420 315 630 726. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 16 000 Kč Prodavači potravinářského zboží Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - MĚLNÍK. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Kauflandu ve městě MĚLNÍK. , , Pracovní náplň , • prodej masa , • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva , • manipulace se zbožím , , Požadujeme , • vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou , • chuť do práce , • nezaučené zaučíme , , Nabízíme , • pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou , • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky , • kreativní práci s lidmi s možností postupu , , V případě zájmu se v dopoledních hodinách zastavte přímo na prodejně, nebo svůj životopis zašlete na mzofova@prochazka.cz.. Pracoviště: Pmu cz, a.s., pracoviště mělník, Bezručova, č.p. 3582, 276 01 Mělník 1. Informace: Michaela Zofová, +420 727 901 088. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 15 000 Kč Všeobecné sestry se specializací Zdravotní sestry - dentální klinika. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem. Pracoviště: Dentální klinika s.r.o. - kralupy nad vltavou, Nerudova, č.p. 403, 278 01 Kralupy nad Vltavou 1. Informace: Ivo Kotas, .

FOTBALISTÉ PŠOVKY dopadli v Úvalech o něco málo lépe než před dvěma týdny v Rejšicích. Na nějaké vyskakování ale čtvrtý bod v sezoně zrovna není.

Náhradník zachránil Pšovce alespoň bod, Záryby a Dynamo venku za čtyři

Fotbalisté Kel (v modrém) ve 4. kole okresního přeboru prohráli s Všestudy 1:3.
16

Tišice zase u dna. I o třídu níž

Zemřel Jiří Fabian, bývalý dlouholetý předseda OTS

Všetaty – Sport na Mělnicku v těchto dnech přišel o velkou osobnost. Ve věku 73 let zemřel Jiří Fabian ze Všetat.

Dojatý Šístek slavil s basketbalisty postup na MS

Nymburk - U českého basketbalu se motá Vratislav Šístek už téměř šedesát roků. Zažil jako hráči i funkcionář velké věci, hlavně v Nymburku a dodnes vzpomíná nejvíc na jeho první mistrovský titul. Teď se mu vyrovnal postup české reprezentace na mistrovství světa po 37 letech. Vratislav byl navíc jako kustod národního týmu přímo v ohnisku události a výhru v Bosně a Hercegovině přiblížil Deníku zblízka.