Celek z Kladenska v jarní části až dosud ztrácel výrazně víc než tým trenéra Kaplana. Ve vzájemném utkání ale hrál od začátku dobře a nástup potvrdil vypracovanou vedoucí brankou Balíka. Jenže postupně se kvalita domácí vytratila a skóre se do pauzy nezměnilo. Po přestávce se domácí vrátili zase lepší a aktivnější. Nakonec se po chybné rozehrávce soupeře dočkali i uklidňujícího gólu z kopačky protřelého Galbavého (78.), ale konec ještě nebyl.

Hosté přitlačili, nastřelili tyčku a pak se dočkali i snížení, když tři minuty před koncem Chaloupka uklouzl a nechtěně zasáhl protivník v pádu hlavou. Rozhodčí Brožek ke vzteku domácích nařídil pokutový kop a Krejza dal Dynamu ještě naději.

„Ne, že bychom byli horším týmem. Utkání bylo hodně vyrovnané. Soupeř dal dva góly, my jen jeden. Měli jsme spoustu šancí, tyčku, břevno. Povedlo se nám dát gól až na konci. Domácí si to pak zkušeným výkonem pohlídali a s utkáním jsme už nedokázali nic udělat," mrzelo jediného střelce hostů Luboše Krejzu.

I. B třída, 23. kolo: Sokol Chotětov - TJ Byšice (0:0)
I. B: Lídr odevzdanou penaltu bohatě nahradil, rozjetý Sušír sestřelil třetího

Trenér Daniel Kaplan porážku po delší době nikterak nehrotil. Roli podle něj rozhodně sehrálo množství zraněných hráčů. Branku tak třeba hájil sedmačtyřicetiletý syn klubového prezidenta Martin Kratochvíl, jehož poslední ostrý zápas se datuje do doby, kdy se ještě hrálo na klasické registračky. „Jsem rád, že dorazil a pomohl, jinak bych snad už musel chytat sám,“ přiblížil Daniel Kaplan. Na lavičce pak byl kromě něj do akce připravený pro změnu už jen jeho syn…

„Zraněných máme opravdu moc. Nemáme bohužel tak široký kádr. Musíme ta zbývající tři kola nějak dohrát,“ posteskl si Kaplan, podle kterého se v kvalitním areálu i tak hrál pro diváky zajímavý fotbal. „Celkem vyrovnané a kvalitní utkání. V Doksech to bývalo vždy i tvrdší, ale tentokrát i po této stránce úplně v pohodě,“ mluvil o utkání pozitivně.

Fotbalisté Lobkovic vystřídali Liběchov na druhé příčce třetí třídy, ztráta na první Zálezlice ale činí sedm bodů a ve hře už je pouze o dva víc.
Okresní fotbal: V přeboru vyhrál další tým v deseti, titul asi nikdo nechce

27. kolo: Sedlec-Prčice – Vestec 2:2 (5. Kaňka, 39. Kabíček – 68. Matysík, 72. Nejedlý), V. Dobrá – Libušín 8:0 (38., 40. a 62. Dejčmar, 4. Sekanina, 16. Zelenka, 35. Zimerman, 78. Kalousek, 85. z pen. Richter), Zdice – Jíloviště 2:4 (16. Byba, 25. Sklenář – 21. a 49. V. Janoušek, 5. F. Janoušek, 14. Šorna), Votice – Sp. Příbram 3:3 (56. a 59. z pen. Kramný, 90+4. z pen. Šlejmar – 12. a 31. Matějka, 26. Češka), N. Strašecí – Mníšek 5:1 (30. Ducár, 36. Holub, 47. Svoboda, 64. Mrázek, 85. Mžourek – 63. Drechsler), Podlesí – Klecany 3:1 (11. Vojtíšek, 35. Šrajn, 83. Drašnar – 55. Hrdina), Doksy – Nelahozeves 2:1 (11. Balík, 78. Galbavý – 87. z pen. Krejza)


Načítám tabulku …