Podle předsedy FK 1901 Luboše Černého došlo k ukončení spolupráce po vzájemné dohodě. „Karlovi za jeho čtyři roky v roli hráče a následně trenéra v FK musíme poděkovat. Jeho příprava, tréninky a vedení zápasů byly vždy na profesionální úrovni, stejně jako přístup k hráčům, vedení a všem lidem v klubu. Vzájemnou spolupráci hodnotíme jen a jen pozitivně a ukončení spolupráce proběhlo v přátelském duchu,“ uvedl Luboš Černý na klubových stránkách s tím, že mužstvo do konce sezony na poslední čtyři utkání převezme jeho manažer David Hemr. „O novém trenérovi nyní intenzivně vyjednáváme a bude představen v červenci před letní přípravou mužstva,“ dodal Luboš Černý.

Celek ze stadionu V Olších figuruje na osmém místě tabulky své skupiny I. A třídy. V 26 zápasech získal 38 bodů za jedenáct výher, pět remíz a deset porážek. Polovinu z nich utrpěl na jaře.

Ke konci svého prvního trenérského angažmá se vyjádřil také letos padesátiletý Karel Kristen. „Na tuto štaci si nemůžu stěžovat a ani nezapomenu. Cokoli jsme potřeboval, mohl jsem se obrátit na vedení Luboše Černého a Davida Hemra a vše mi bylo poskytnuto. Chci tímto poděkovat Kralupům za vzájemnou spolupráci,“ vzkázal bývalý hráč Vyšehradu či Krče nebo futsalové reprezentace.

Mělnickému deníku zároveň potvrdil zákulisní informace, že dostal laso z žižkovské Viktorky. V tamním přeborovém béčku by měl spolupracovat mimo jiné i s exneratovickým Jiřím Brunclíkem, který je v současnosti asistentem trenéra Jiřího Novotného. „Dostal jsem nabídku dělat manažera B-týmu Žižkova. Snad se zase posunu dál," doufá Karel Kristen.


Načítám tabulku ...