Předchozí
1 z 7
Další

TJ SK Hřebeč – FC Horky 2:2 (0:2)
Branky: 78. Jablonský, 81. J. Dolejš – 36. Milner, 41. Eichler. ŽK: 47. M. Dolejš, 81. Hodosi, 83. Pinkas, 87. Podaný, 88. Tetur – 20. Novotný, 67. Wise, 70. Macek, 83. Milner, 86. Machů, 93. Zamazal. ČK: 20. Pařízek. Rozhodčí: Garaja. Diváků: 20.

Štěpán Sádecký (manažer TJ SK Hřebeč): Pro zranění jsme šetřili Tomáše Jablonského, ale hru pak hodně zvedl a jeho gól nás nastartoval. Když jsme srovnali, vypadalo to, že zápas ještě zlomíme, bohužel už nezbyl čas. Bod musíme brát vzhledem k průběhu, kdy jsme byli sedmdesát minut v deseti, ale při síle našeho mužstva je to ztráta.

Martin Zamazal (trenér FC Horky): Za první poločas musím kluky pochválit. Hráli jsme organizovaně, byli jsme aktivní a soustředění a zcela zaslouženě jsme první poločas vyhráli 2:0. Bohužel ve druhém poločase se nám nepovedlo navázat na výkon z prvního poločasu. Soupeř si vytvářel postupný tlak a ukázal svoji sílu. Tu proměnil ve vyrovnání na konečných 2:2.

ČLU Beroun – TJ Sokol Nespeky 1:1 (1:1)
Branky: 31. Toure – 23. Máca. ŽK: 34. Štefan – 72. Turek, 90. Rublič. Rozhodčí: Remenec. Diváků: 80.

Petr Králíček (trenér TJ Sokol Nespeky): Začali jsme zápas, vedli jsme 1:0 a měli jsme další dvě tři ložené šance, takže poločas mohl skončit klidně 3:0. Skončil ale 1:1. Ve druhé půli jsme chtěli zápas zlomit na svoji stranu, vůbec jsme ale neměli štěstí v zakončení. Ve vyložených šancích jsme nedokázali dát góly, nevím, jestli to bylo vůlí shora nebo zdola. Turek měl vyložený gól, Maršoun taky, Pešta… Vyložené šance jsme zkrátka nedali a zápas skončil 1:1, což je pro nás ohromné zklamání. Po fantastickém zápase v Hřebči jsme zklamaní. Nedá se nic dělat, musíme koukat k lepším zítřkům a soustředit se na domácí zápas s Průhonicemi. Bodů máme, kolik máme, takže se pohybujeme v klidných vodách. Chceme ale hrát fotbal, vyhrávat a čelo pořád zlobit. Tentokrát se nám to bohužel nepovedlo, jsme zklamaní.

SK Doksy – Mnichovohradišťský SK 6:1 (3:0)
Branky: 11. Dlouhý, 21. a 81. Nesládek, 33. a 71. Galbavý, 77. Chaloupka – 66. Zajíček. ŽK: 50. Novák, 74. Sedláček. Rozhodčí: Suchý. Diváků: 100.

Martin Škvára (trenér SK Doksy): Hosté si přivezli docela hlasitou hudbu a před zápasem vyhrávali tak, že jsem klukům řekl, aby jim ten magneťák stopli výkonem a nezahráli si už ani Gotta. Povedlo se. Byl to krásný fotbalový večer. Nepamatuji si tak skvělý výkon, klukům to prostě dřeplo. Ani nemohu nikoho vyzdvihnout, skvělí byli všichni. Možná Pepíka Galbavého, frajera, který má sto ligových startů, ale jezdí tam po zadku. A všichni pak dělají to samé. Byl to skutečný válec a pro takový fotbal to děláme. Soupeř mohl dostat klidně i deset branek.

Aleš Kohout (trenér Mnichovohradišťský SK): Přijeli jsme s takovou sestavou, že z 23 hráčů jsme měli dvanáct třináct zraněných nebo nemocných. Proto jsme měli splácanou sestavu. Hned v 11. minutě jsme dostali gól, poločas jsme prohrávali 0:3 a už s tím nešlo nic dělat. Dali jsme možnost hrát i dorostencům, za což jsem rád. Vrátil se Martin Hrdina, který také dlouho nehrál. Jinak jsme to postavit nemohli. Proto jsme to tam nějak ukopali na 1:6. S tím, že to takhle dopadlo, se nedá nic dělat. Takové zápasy prostě jsou. Vyzvedávat nikoho nebudu.

Hřebeč v deseti urvala remízu s Horkami / SK Hřebeč - FC Horky 2:2 (0:2), KP, 29. 4. 2023
Doksy se fotbálkem dotýkaly nové galaxie, zato Hřebeč honila v deseti jen bodík

Povltavská fotbalová akademie B – Tatran Sedlčany 1:3 (1:2)
Branky: 45. Neumann – 19. Brotánek, 45. Hanuš, 88. Repetný. ŽK: 31. a 68. Igbinosa, 32. Jenčík, 54. Matys, 60. Matoušek, 76. Dvořák, 79. Nerad – 38. Kouklík, 79. Lípa. ČK: 68. Igbinosa. Rozhodčí: Zíka. Diváků: 88.

Karel Rochl (hráč Povltavská fotbalová akademie B): V posledních zápasech taháme neustále za kratší konec. Dostaneme gól skoro ze všeho a naopak se nadřeme na náš gól. Když už se nám povedlo vyrovnat, tak si necháme do poločasu znovu soupeře odskočit. Po udělení červené karty jsme už v druhé půli neměli sílu se zápasem něco udělat. Soupeř vyhrál zaslouženě. My se musíme zvednout v Dobříši.

Vlastimil Zelenka (trenér Tatran Sedlčany): I přes řadu zraněných hráčů jsme chtěli prodloužit jarní bodovou sérii. Tušili jsme, že zápas budou rozhodovat standardní situace, a to se potvrdilo. Jak domácí Nerad, tak Hanuš z našeho týmu je zahrávají opravdu výborně a v prvním poločase takto padly všechny branky. V 19. minutě zahrál míč z rohu přímo do branky Hanuš a Brotánek vrátil z otočky odražený míč do sítě. Zápas se pak lámal v nastavení první půle. Nejdříve vyrovnali po rohu domácí, ale my si hned po rozehrávce vzali vedení zpět, když se z trestňáku přes zeď trefil Hanuš. Ve druhém poločase jsme si bez větších problémů pohlídali vedení, které v závěru navýšil po brejku Repetný.

SK Sokoleč – Sparta Kutná Hora 3:3 (2:2)
Branky: 35. Skokan, 43. a 64. Provazník – 15. Piskač, 30. Křelina, 65. Němec. ŽK: 59. Skokan, 62. Hruška, 90. Svoboda – 57. Čáp, 73. Dostál, 85. Mommers. Rozhodčí: Šesták. Diváků: 145.

Jan Hlavatý (trenér SK Sokoleč): Derby utkání se vším všudy. Z mého pohledu zasloužená dělba bodů. Kutná Hora měla jednoznačně lepší vstup do utkání. Před utkáním jsme si něco řekli, ale z toho jsme nic na hřiště nepřenesli. Hora má tým plný rychlých mladíků a to nám dělalo problémy. Zaslouženě vedla po půlhodině hry o dva góly. Nám se podařilo do poločasu srovnat. Druhý poločas jsme možná více tlačili my, vstřelili jsme gól, ale po minutě jsme zase dostali. V závěru jsme měli ještě pár závarů, ale gól už jsme nedali. Děkuji Kutné Hoře za bojovnou, férovou hru. Závěrem děkuji i Romanu Pokornému za perfektně připravené hřiště.

Libor Tichý (trenér Sparta Kutná Hora): Utkání nakonec hodnotíme kladně a konečnou remízu bereme. Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a vysokým presingem jsme donutili soupeře k chybám v rozehrávce a po rychlých protiútocích jsme se dostali do dvoubrankového vedení. Bohužel jsme opět nepohlídali standardní situaci, po které padl gól na 1:2, a jednu šanci soupeře, ze které vyrovnal na poločasových 2:2. V druhé půli se hra přelévala z jedné strany na druhou. Domácí šli po jednom z brejků do vedení, ale naštěstí jsme ihned z protiútoku vyrovnali na konečných 3:3. Bod zvenku na hřišti druhého týmu v tabulce bereme, ale při troše štěstí a větším klidu a kvalitě v zakončení jsme si mohli sáhnout i na tři. Nyní už vyhlížíme domácí utkání proti lídrovi soutěže z Hřebče, které se na požádání hostujícího soupeře odehraje výjimečně už tento pátek 5. 5. od 18 hodin na našem stadionu v Lorci.

Spartak Průhonice – MFK Dobříš 3:0 (2:0)
Branky: 10. Douda (pen.), 41. Jemelík, 65. Štěpnička. ŽK: 11. Vašák, 75. Puchmajer, 86. Procházka. Rozhodčí: Pejša. Diváků: 123.

Rudolf Kahle (trenér brankářů Spartak Průhonice): Musím přiznat, že mě Dobříš překvapila kvalitní hrou, podstatně lepší než na podzim. Možná se na nás podepsal středeční pohár, ve kterém jsme vyhráli 1:0 v Sokolči, ale neběhalo nám to úplně podle představ. Před poločasem jsme si pomohli standardkou a dali na 2:0. Ve druhé půli se hosté snažili, byli aktivnější, ale když jsme dali třetí gól, zápas se dohrával prakticky v klidu. Pro nás je to samozřejmě důležité vítězství.

FC Velim – AFK Tuchlovice 1:1 (0:1)
Branky: 80. Kasal – 13. Baratynskyy. ŽK: 61. Michálek, 63. Šindelář, 89. Kasal – 76. Kubů. Rozhodčí: Brýl. Diváků: 100.

Radim Truksa (trenér FC Velim): Prohospodařili jsme první poločas, který byl z naší strany špatný. Soupeř nám dal z jediné šance gól a my jsme nechali zápas tak nějakou plynout a nic jsme v prvním poločase nepředvedli. Po přestávce už byl nás výkon v pořádku. Dostali jsme Tuchlovice místy pod drtivý tlak, ale gól jsme dali bohužel až chvíli před koncem. Další už jsme nepřidali. Mrzí mě hlavně výkon v prvním poločase, kde jsme předvedli, jak se hrát nemá.

Miroslav Supáček (trenér AFK Tuchlovice): Do zápasu jsme vstoupili aktivně a domácí jsme zaskočili dobrým pohybem, presingem a zdařilou kombinací. Ve druhém poločase nás domácí zatlačili a někdy i se štěstím jsme odolávali do 80. minuty, kdy se jim podařilo vyrovnat. Bod bereme, s nasazením jsem spokojen. Jen tak dál.