1/8

Fotogalerie: Krajský přebor: Sokol Libiš - SK Doksy

TJ Sokol Libiš – SK Doksy 5:2 (2:0)
Branky: 16. Macháček, 34. Tsopa, 60. Vetešník, 67. Menčl, 75. Přibyl – 73. Chaloupka, 85. Samek. ŽK: 78. Vetešník, 84. Savulkin – 19. Havelka, 68. Pešička, 77. Galbavý. Rozhodčí: Divilek. Diváků: 80.

Miroslav Kratochvíl (trenér TJ Sokol Libiš): Potřebovali jsme doma opět bodovat a to i přesto, že jsme znali sílu zkušeného soupeře. Od začátku zápasu jsme se chtěli prosazovat, vytvářet si šance a nenechat rozehrávat hostující mužstvo. Tento zápas se nám konečně vydařil i střelecky, když v 16. minutě otevřel skóre zkušený kapitán Macháček, poté se do poločasu přidal ještě dobře hrající Tsopa. Ve druhém dějství přidali góly ještě v 60. minutě Vetešník, na 4:0 upravoval Menčl a to v 67. minutě. Ten ke svému dobrému výkonu přidal kromě branky ještě dvě asistence. Bohužel poté jsme polevili a připravili se o kýženou nulu a to svou nekoncentrovaností, když nám soupeř v 73. a 85. minutě zasadil dvě celkem zbytečné branky.  V 75. minutě přidal ještě 5. gól náš střelec Přibyl. S výkonem celého mužstva i s nasazením jsme spokojený, avšak jsou ve hře některé nedostatky a ty musíme odstranit. V příštím víkendovém kole nás čeká zápas v neděli v Průhonicích, kde bychom rádi pomýšleli na nějaký bodový zisk.

Martin Škvára (trenér SK Doksy): Bohužel nám do toho zasáhla souhra všech možných špatných okolností. Týmově výkon nebyl nejhorší, ale individuální chyby nás srážely. Domácí nás nemilosrdně z šancí trestali, my ty svoje zahazovali. Výsledek neodpovídá, ale výhru bere zaslouženě Libiš.


Načítám tabulku ...
arrow_left Předchozí
1/8
Další arrow_right