Brankář Kralup Petr Víšek už mohl odpočítávat poslední minuty do čtvrté vychytané soutěžní nuly v řadě, když jej ze strany na bližší tyč překonal berounský Hrypas. Pro hosty šlo už jen o drobnou vadu na kráse sobotního klání.

Na Ostrově v té době vedli 2:0, když se do půle na šestnáctce opřel do meruny kapitán Hemr a po obrátce strojově uklidil odražený balon kanonýr Petr. Prakticky vzápětí po snížení navíc zpečetil výhru lahůdkovým lobem na zadní tyč střídající Zabilanský.

Podle trenéra vítězů Tomáše Hunala šlo o jedno z nejtěžších utkání. „Bylo to hlavně o soubojích. Domnívám se, že jsme byli lepší na balonu v první půli, soupeř hrál hodně defenzivně a snažil se o rychlé protiútoky. Ve druhé půli se role obrátily. Nechali jsme soupeř hrát a chodili do více otevřené obrany, což nám vyhovovalo,“ popisoval Tomáš Hunal.

S výhrou jej těšilo, že kromě nakonec jen kosmetického snížení soupeře pustili jen asi do jedné větší šance. Těch kralupských bylo naopak víc. Ve druhém poločase domácí jednou uchránila branková konstrukce, dorážku z vyložené pozice Krejza poslal nad. Při sólu pak stejný hráč nechal vyniknout brankáře. Mrzet to modré nemuselo.

V příštím kole (už na Velký pátek) se V Olších představí vedoucí Tuchoměřice, které o víkendu nezaváhaly a vysekly Dynamo. Trenér Hunal se i před tímto utkáním soustředí hlavně na vlastní tým. „Důležité je, že hráči bojují a hrají podle svých možností. Těší mě, že se nám dobře daří začleňovat mladší hráče. Glogy patřil v zápase k nejlepším, u něj je ten posun velký. Svým výkonem mě velice překvapil i Klier. Doufám, že v tomto režimu vydrží,“ vyslovil přání.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...