Podle ohlasů z kralupské kabiny utkání naplnilo předpoklady, že bude hlavně o soubojích a bojovnosti. „Na hřišti se toho kromě nakopávaných balónu z obou stran moc neodehrálo,“ hodnotil stručně předseda FK Kralupy 1901 Luboš Černý.

Podle jeho slov se před oběma góly inkasovanými v prvním poločase opakoval scénář, kdy nedlouho před nimi hosté neproměnili tutovou příležitost v podání Stanislava Maříka, respektive Jakuba Řezníčka. Ke své smůle si navíc Kralupští druhý gól vstřelili po centru ze strany sami. Po necelých deseti minutách už ale znovu drželi remízový stav. Po centru se trefil minule dvougólový Krejza a z trestného kopu srovnal Houška.

Ve druhém poločasu už ale výsledkem znovu pohnuli pouze hostitelé. „Soupeř zalezl na velké vápno a bránil, což se mu na malém hřišti dařilo a z ojedinělé příležitosti z rohového kopu dal na 3:2 a poté ke konci do otevřené obrany opět po centru na 4:2,“ popsal druhý poločas Luboš Černý.

„Celkově ne moc hezký zápas a jen naším špatným bráněním centrovaných míčů, kde jsme dostali naprosto jednoduché a primitivní branky, jsme prohráli zápas, ve kterém jsme měli bodovat,“ dodal.


Načítám výsledky ...


Načítám tabulku ...