Bývalý prvoligový obránce se v nové roli vrací do známého prostředí. Právě za Kralupy odehrál poslední sezony své bohaté hráčské kariéry. V letech 2017 až 2019 pomáhal s prvenstvími v okresních soutěžích a s návratem do kraje.

Poté už se majitel titulu se Slavií, který v lize odehrál 346 zápasů, věnoval trenérské dráze – nejdříve coby asistent v druholigovém Prostějově a později znovu po boku Jiřího Jarošíka i v prvoligových Teplicích. Nyní okusí výkonnostní fotbal i jako trenér.

I. A třída - skupina B, 11. kolo: FK Kralupy 1901 - FK Jinočany (3:1), 14. 10. 2023
Po měsíci s prázdnou. Okleštěnou sestavu v Podlesí zazdily až vlastní chyby

„Od nového trenéra si slibujeme, že předá našim klukům své zkušenosti a zlepší se náš herní i výsledkový projev. Tomáš z hráčského angažmá prostředí v Kralupech zná, tak věříme, že se nám společně bude dařit,“ uvedl k nové spolupráci předseda FK 1901 Luboš Černý.

Kralupy v aktuální sezoně I. A třídy drží vyrovnanou bilanci pěti výher, dvou remíz a pěti porážek. Se sedmnácti body jim ve vyrovnaném středu tabulky patří sedmá příčka. Nejbližší zápas odehrají v sobotu od 10 hodin na domácím hřišti proti desátým Klecenům.


Načítám tabulku ...