Prohra, ale se vztyčenou hlavou. Tak na Pšovce hodnotí souboj s Vrchlabím, které v dlouhodobé soutěži nastupuje o patro výš, tedy v přeboru Královéhradeckého kraje.

„První poločas jsme hráli velmi dobře. Drželi jsme si postavení na hřišti a přecházeli do brejkových situací. Do druhé poloviny přišlo naše mládí, hra již nebyla tak kompaktní a kluci dělali chyby, které vyústily v otočení výsledku. Výborně zachytal Vašek Čížek," popsal porážku 2:3 jeden z trenérů Pšovky Jiří Kaiser.

Společně s kolegou Studeným dal od středy celkem třiadvaceti hráčům v Krkonoších do těla. Nechyběly výběhy ve sněhu, posilovna, ani tréninkové jednotky na umělé trávě. Nyní už je výprava doma, koncem týdne by se na umělce v Brandýse měla utkat s Nymburkem, dalším týmem z krajského přeboru.

Od poloviny ledna se ke společným tréninkům schází také Záryby. V kádru jednoho ze soupeřů Pšovky nedošlo během přestávky k žádné výrazné změně. „Po dlouhodobém zranění se vrací Dvořák a do přípravy se s námi zapojil Bojkovič, který u nás už v minulosti také hrál,“ přiblížil jeden z trenérů František Šindelář.

Nedělní první přípravné utkání Zárybští vyhráli v pražských Ďáblicích proti tamnímu dorostu 3:1 (Školák 2, Mareček). V přípravě je čeká ještě několik zápasů s účastníky krajských soutěží. Ten nejbližší v rámci soustředění v Háji pod Klínovcem proti Ostrovu nad Ohří B, další pak s Lysou nad Labem a áčkem Ďáblic. „Na soustředění chceme kromě nabírání fyzičky věnovat čas také taktické přípravě. Věřím, že na start soutěže budeme skvěle připraveni,“ doplnil trenér Šindelář.